Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Eddie Hearn Getty Images / Andrew Redington / Na zdjęciu: Eddie Hearn

Boks. Promotor Kubrata Pulewa poirytowany zachowaniem Eddiego Hearna. "Nadchodzi nokaut"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Iwajło Gocew jest wyraźnie niezadowolony z rozmów z Eddiem Hearnem na temat walki Kubrata Pulewa z Anthonym Joshuą. Jego zdaniem Brytyjczycy kompletnie lekceważą Bułgara i myślą już o walkach z Tysonem Furym w 2021 roku.

Gocew wysuwa zarzuty, że Eddie Hearn zwleka z ustaleniem nowej daty walki. Pierwotnie starcie miało odbyć się 20 czerwca w Londynie, ale plany promotorów pokrzyżowała pandemia koronawirusa. 

- Musi uporządkować swoje myśli i formę zawierania umów, zobowiązań i kontaktów z ludźmi, ponieważ na dłuższą metę spowoduje to wiele nieporozumień i ludzie będą dwa razy zastanawiać się nad robieniem interesów z Eddiem. On nie pokazuje się jako facet, który dotrzymuje swoich obietnic - powiedział menadżer Kubrata Pulewa w rozmowie z "Daily Mail".

Bułgar jest obowiązkowym pretendentem do pasa w ramienia federacji IBF. Zdaniem Gocewa sztab Joshuy lekceważy jego zawodnika, o czym świadczy przedwczesne podpisanie umów na walkę z Tysonem Furym. 

- Kubrat jest w trybie bestii, jest gotów rozerwać go na kawałki. Nadchodzi nokaut - dodał Gocew. 

Nowa data starcia Joshua - Pulew nie została jeszcze ustalona. Nieoficjalnie mówi się, że do walki ma dojść w listopadzie.

Czytaj także:
Chabib Nurmagomiedow opłakuje stratę ojca
UFC. Gilbert Burns wypada z walki wieczoru

ZOBACZ WIDEO: MB Boxing Night 7. Kamil Łaszczyk czeka na walkę o pas. "Wezmę każdą"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL