Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nikodem Jeżewski (z lewej) oraz Terell Winters (z prawej) Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: Nikodem Jeżewski (z lewej) oraz Terell Winters (z prawej)

Boks. 19 grudnia walka o pas Nikodema Jeżewskiego. Obóz Polaka nie jest zadowolony

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
19 grudnia we Francji Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO) zmierzy się z Dylanem Bregeonem (11-0-1, 3 KO) o pas mistrza Unii Europejskiej w wadze junior ciężkiej. Pojedynek był już trzykrotnie przekładany.

"Nie jesteśmy zadowoleni z tego terminu. Dwukrotnie ponosiliśmy duże koszty związane z przygotowaniami Nikodema i byliśmy gotowi zorganizować tę walkę w Polsce na tych samych a nawet lepszych warunkach finansowych. Wysunęliśmy również propozycję organizacji pojedynku z Bregeonem 2 października w Kościerzynie. Otrzymaliśmy jednak negatywną odpowiedź" - takie stanowisko przedstawiła grupa Rocky Boxing Promotion, która prowadzi karierę Jeżewskiego. 

Nikodem Jeżewski jest do tej pory niepokonany na zawodowym ringu. Pięściarz z Kościerzyny zwyciężył 18 pojedynków, 1 zremisował, a starcie z Michałem Cieślakiem uznano za nieodbyte.

Dylan Bregeon również posiada nieskazitelny rekord. 26-letni Francuz wszystkie dotychczasowe walki stoczył w ojczyźnie i od listopada 2019 roku jest mistrzem kraju w kategorii junior ciężkiej.

Czytaj także:
Chabib Nurmagomiedow opłakuje stratę ojca
UFC. Gilbert Burns wypada z walki wieczoru

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz najlepsze akcje z gali EFM 3!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL