Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Szpilka WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Boks. Artur Szpilka przygotowuje się do kolejnej walki. Niespodziewany gość na treningu boksera

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Artur Szpilka intensywnie przygotowuje się do kolejnej walki na zawodowych ringach. Podczas ostatniego treningu odwiedził go niespodziewany gość. Był to Marcin Gortat.

Polski bokser czeka na swoją kolejną walkę i choć nie zna jej szczegółów, to postanowił zadbać o formę, by być odpowiednio przygotowanym na kolejny pojedynek. Artur Szpilka w kwietniu przeszedł operację barku i po rehabilitacji wrócił już do bokserskich treningów.

Na ostatnich zajęciach miał niespodziewanego gościa. Odwiedził go Marcin Gortat. Bokser wraz z byłym koszykarzem klubów NBA pozowali do wspólnej pamiątkowej fotografii, a Szpilka opublikował ją w mediach społecznościowych.

Zdjęcie na swoim twitterowym profilu zamieścił także Gortat. "Dziękuje, że przywiozłeś dzieciaki twoje Arturo" - napisał. Na myśli miał psy Szpilki, z którymi Gortat także się sfotografował.


Szpilka swoją ostatnią walkę stoczył w marcu, gdy decyzją sędziów wygrał z Sergiejem Radczenko. Werdykt arbitrów był jednak kontrowersyjny, a obaj bokserzy zapowiedzieli, że zmierzą się w rewanżu.

Od tego czasu Szpilka sporo przybrał na wadze i musi zadbać o swoją formę. Długie miesiące treningów i dieta sprawiły, że podczas ważenia przed walką z Radczenką miał dokładnie 91,3 kg. Ostatnio poinformował swoich kibiców, że waży ponad 107 kilogramów.

Czytaj więcej:
MMA. UFC 251. Marcin Tybura: Za mną już cztery testy na koronawirusa
MMA. Kończy się pewna era w KSW. Mateusz Borek już nie będzie pracować przy galach

ZOBACZ WIDEO: MB Boxing Night 7. Kamil Łaszczyk czeka na walkę o pas. "Wezmę każdą"

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL