Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stanisław Gibadło Materiały prasowe / Stanisław Gibadło

Boks. Tymex Boxing Night 12. Stanisław Gibadło wypunktował Tomasza Gromadzkiego

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W jednej z ciekawszych walk gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach Stanisław Gibadło (4-0) wypunktował Tomasza Gromadzkiego (10-4-1). Sędziowie byli niejednogłośni.

Swoją karierę urodzony w Atenach Stanisław Gibadło rozpoczął w październiku 2018. W rok odniósł trzy cenne zwycięstwa. W stosunku do pięściarza z Gliwic pojawiły się już coraz większe nadzieje. Sprawdzianem miała być potyczka z Tomaszem Gromadzkim.

"Zadyma" wyszedł do ringu po niedawnym, nietypowym doświadczeniu w walce na gołe pięści. 30-latek na początku czerwca wystąpił na gali Gromda, gdzie pokonał Wiktora "Wicia" Szadkowskiego. W profesjonalnym pięściarstwie nie szło mu najlepiej. Przegrał dwie z trzech poprzednich walk.

Konfrontacja była wyrównana i potrwała pełen dystans, sześć rund. Sędziowie byli niejednogłośni. Dwóch z nich wskazało 58-56 na korzyść Gibadły, zaś jeden 58-56 dla Gromadzkiego.

Był to niezwykle udany dzień dla braci Gibadłów. Wcześniej, w jednej z pierwszych walk gali, zwycięstwo odniósł młodszy z duetu, Maksymilian

W walce wieczoru Tymex Boxing Night 12 Damian Wrzesiński zmierzy się z Ottem Gamezem.

Zobacz także:
-> Boks. Tymex Boxing Night 12. Marcin Siwy mistrzem Twittera! Kamil Bodzioch padł w pierwszej rundzie
-> Boks. Tymex Boxing Night 12. Skandal na gali w Pionkach. Artur Szpilka opluł internautę, który go parodiował
-> MMA. KSW 53. Gracjan Szadziński. "Terminator" ze Stargardu Szczecińskiego zapoluje na kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: MMA. Mateusz Borek opowiada o rozstaniu z KSW. "Przeżyliśmy razem 16 lat i 50 gal. Nie umiem nie być sentymentalny"

Czy zgadzasz się z werdyktem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL