Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Sulęcki Getty Images / Stephen McCarthy / Sportsfile / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki

Boks. Sasha Yengoyan rywalem Macieja Sulęckiego w walce wieczoru Knockout Boxing Night 12

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Macieja Sulęckiego (28-2, 11 KO) czeka poważny test na gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. Rywalem "Stricza" będzie doświadczony Sasha Yengoyan (44-7-1, 26 KO) z Armenii.

"Bestia ze Wschodu", bo taki przydomek nosi Yengoyan, może pochwalić się aż 52 zawodowymi pojedynkami, z których przegrał tylko 7. 35-latek jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem, a sam 26 razy nokautował swoich przeciwników. 

Reprezentant Armenii powinien być solidnym przetarciem dla Macieja Sulęckiego który powróci do ringu po 14 miesiącach przerwy. Głodny walki "Striczu" chce jak najszybciej przypomnieć o sobie w kontekście walk o najwyższą stawkę w kategorii średniej. 

Polak do starcia w Suwałkach przystąpi po porażce z Demetriusem Andrade w walce o mistrzostwo świata federacji WBO. 31-latek z Warszawy może pochwalić się 28 zwycięstwami na zawodowstwie, a nad jego formą czuwa trenera Piotr Wilczewski. 

Podczas Knockout Boxing Night 12 do ringu wyjdą także m.in. Kamil Bednarek (4-0, 2 KO) czy Przemysław Zyśk (13-0, 4 KO). Transmisję z gali przeprowadzi TVP Sport. 

Czytaj także: 
Jesienią kolejna walka Marcina Różalskiego
Oskar Piechota zostaje w UFC!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: siła i szybkość! Kapitalny pokaz polskiej zawodniczki MMA

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL