Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skandaliczne zachowanie Binkowskiego, to tylko fragment (wideo)

Ten film miał nie ujrzeć światła dziennego. Do jego upublicznienia przekonało nas jednak nagranie pokazujące sprzeczkę Binkowskiego w lekkim tonie. Podczas konferencji przed walką z Marcinem Najmanem wesoło jednak nie było. Prezentujemy tylko krótki fragment "popisu" Binkowskiego i jego ataki pod adresem człowieka, który zajmował się obsługą konferencji. Reszta do publikacji się nie nadaje.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (3):

 • Djbobo Zgłoś
  Patrząc na ten kwiat inteligencji pierwszy raz bede trzymać za najmanem :-)
  • Djbobo Zgłoś
   Patrząc na ten kwiat inteligencji pierwszy raz bede trzymać za Najmanem:-))
   • sullifan Zgłoś
    Panie Binkowski - jaki z Pana patriota, nie widzę w Pana zachowaniach nic co można by określić takim mianem. Nie szanuje Pan ciężko pracujących rodaków, jest Pan niebezpieczny, grozi
    Czytaj całość
    Pan słabszemu, a powinien jako patriota stawać wręcz w obronie słabszych. Sposób komunikowania się ze społeczeństwem stanowi wstyd dla naszego narodu - brak kultury, przekleństwa, brak ładu i sensu przekazywanego komunikatu. Był Pan przestępcą w przeszłości karanym m.in. za stosowanie przemocy. Mieszka Pan w innym kraju mając jego obywatelstwo, Pracuje Pan dla obcego narodu i tam odprowadza podatki. Co z tego, że przyjedzie Pan raz na rok do Polski i krzyczy jakim jest wielkim Polakiem, to tylko słowa nie poparte niczym. Pan sam siebie jedynie określa jako patriotę wg. krzywo przyjętych w swojej głowie zasad tego określenia. Co Pan zrobił i robi dla naszego narodu zwąc się patriotą, ja widzę że tylko buduje negatywny wizerunek człowieka zwącym się Polakiem, który zniszczył wszystko co miał najważniejszego w życiu, a mógł mieć wiele i być dumą dla naszego narodu, stało się jednak przeciwnie. Proszę się nie nazywać olimpijczykiem, bo z olimpijczyka nic już nie zostało, zostało natomiast to co widzimy przed kamerami. Niech każdy sam oceni. W tym wypadku prawda jest brutalna, szkoda.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL