Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pierwsza porażka Artura Szpilki!

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Artur Szpilka został po raz pierwszy pokonany na zawodowym ringu. W sobotę Polak przegrał przed czasem pojedynek z Bryantem Jenningsem.

Sędzia przerwał walkę w dziesiątej rundzie, po tym jak polski bokser był przyćmiony wcześniejszym knockdownem.

Amerykanin już od początku starcia miał przewagę. Polak był dwukrotnie liczony przez sędziego. Po raz pierwszy w szóstej rundzie, a po raz drugi w dziesiątej. Po tym zdarzeniu polski bokser wrócił jeszcze do walki, ale po kolejnych trafieniach Jenningsa sędzia zdecydował się przerwać walkę. Amerykanin zadał ponad 170 celnych ciosów, podczas gdy Szpilka odpowiedział 89.

Dla Artura Szpilki była to pierwsza porażka w siedemnastym pojedynku, Bryant Jennings odniósł osiemnaste zwycięstwo.

Komentarze (66):

 • Helena Łętocha Zgłoś
  Cała moja rodzina ,mąż ,bracia czekamy tylko na walkę z Szpilką.Szpilka jest fantastyczny i nawet po przegranej walce w Ameryce wstydu nam nie przyniósł.Do piątej rundy był lepszym
  Czytaj całość
  zawodnikiem. Szpilka brawo za twoje walki.Wszystkiego najlepszego Ci życzymy. Jesteś naszym krajanem .My z Krakowa a to blisko wieliczki.
  • Helena Łętocha Zgłoś
   Artur Szpilka jest świetnym bokserem. Nie przepuscilam ogladania żadnej walki z Szpilką.Nawet ta ostatnia walka była dobra ,walczył świetnie ja dawałam SZpilce zwycięstwo. Ostatnie
   Czytaj całość
   sekundy to tylko chwila nieuwagi.Czekamy na następną walkę i wiemy że wygra bo jest najlepszym bokserem,
   • Jorguś. Zgłoś
    Szpilka nie pokazał absolutnie nic w tej walce ,czeka go jeszcze sporo nauki i treningów. Mniej szpanerstwa więcej pokory i pracy.
    Wszystkie komentarze (66)

    Komentarze (66)

    ×
     Wszystkie komentarze (66)
     PRZEJDŹ NA WP.PL