Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Truax już w grudniu rywalem Macieja Sulęckiego?

Michał Bugno
Michał Bugno
Najlepszy polski pięściarz wagi średniej Maciej Sulęcki 29 grudnia może zmierzyć się z Calebem Truax - wyjawił jeden z promotorów pięściarza Andrzej Wasilewski w programie "Puncher" w telewizji Polsat Sport.

- Wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze, ale Truax zgłosił jakąś kontuzję kolana i musi określić, czy będzie gotowy w grudniu walczyć z Sulęckim. Sytuacja powinna wyjaśnić się w ciągu najbliższych dni - powiedział Andrzej Wasilewski, który w styczniu podpisał umowę promotorską z Sulęckim.

W tym roku Maciej Sulęcki stoczył dwie walki w Stanach Zjednoczonych. Pokonał w nich Darylla Cunninghama i Jose Miguela Rodrigueza Berrio. W przypadku pierwszej walki zwycięstwo odniósł w trzeciej rundzie. W drugiej z nich do nokautu wystarczyło mu zaledwie 127 sekund.

- Dziękuję moim promotorom z grupy Warriors Boxing, ale proszę, nie chcę już walczyć z takimi otyłymi karzełkami. Kibice zasługują na więcej - mówił tuż po walce portalowi Sulęcki w rozmowie z serwisem ringpolska.pl.

Jego potencjalny rywal Caleb Truax w ostatniej walce przegrał z Danielem Jacobsem w starciu o regularny pas mistrzowski federacji WBA. W zawodowym ringu odniósł 25 zwycięstw, 2 razy zremisował i poniósł 2 porażki. 

Zobacz także: Artur Szpilka zadziwił Amerykanów. "To idiotyzm! Pytali, czy zwariował" 

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL