Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / PAP/Stanisław Rozpędzik

Polsat Boxing Night online. Transmisja, stream na żywo, relacja live w internecie za darmo

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Polsat Boxing Night na żywo będzie można obejrzeć w transmisji TV oraz w internecie. Relacja live za darmo na WP SportoweFakty. Gdzie oglądać stream online z Adamek - Molina 2 kwietnia 2016 roku?

Gdzie oglądać Polsat Boxing Night?

Polsat Boxing Night rozpocznie się 2 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:30. Podczas gali kibice zgromadzenie w Tauron Arenie oraz przed TV obejrzą na żywo sześć walk, a najważniejszą będzie pojedynek Tomasz Adamek vs Eric Molina. Widzowie z pewnością zdążyli się już przyzwyczaić, choć nie do końca zaakceptowali, że transmisja z takich wydarzeń odbywa się w systemie PPV (Pay Per View). Nie inaczej jest tym razem. Aby obejrzeć na żywo Polsat Boxing Night należy wykupić dostęp do gali. Nie trzeba być jednak abonentem Cyfrowego Polsatu, gdyż dostęp do transmisji TV z Polsat Boxing Night oferuje wielu dostawców telewizji.

Polsat Boxing Night online

Zastanawiasz się gdzie oglądać Polsat Boxing Night w internecie? Jeżeli nie możesz nabyć transmisji z walki Adamek - Molina w telewizji, to alternatywą jest stream online. Usługa nie jest jednak darmowa. Polsat Boxing Night w internecie legalnie można obejrzeć na platformie IPLA. Polsat z pewnością będzie starał się blokować strony, które udostępniają transmisje za darmo.

Portal WP SportoweFakty przeprowadzi darmową relację LIVE.

Polsat Boxing Night i walkę Adamek - Molina można obejrzeć w transmisji TV oraz interneciePolsat Boxing Night i walkę Adamek - Molina można obejrzeć w transmisji TV oraz internecie
Polsat Boxing Night - ile kosztuje transmisja PPV?

Chętnych do obejrzenia na żywo walki Adamek - Molina będzie sporo. Kluczowym pytaniem jest jednak nie to, gdzie obejrzeć transmisję z Polsat Boxing Night, ale skoro nie jest za darmo, to ile trzeba za nią zapłacić? W Cyfrowym Polsacie oraz u większości dostawców telewizji kosztuje 40 złotych. Podobnie jest w przypadku transmisji online w IPLA. Decydując się na stream w internecie otrzymujesz dostęp do wszystkich walk w jakości HD.

Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL:

Data: 2 kwietnia 2016
Godzina rozpoczęcie:
18:30
Walka wieczoru:
Tomasz Adamek vs Eric Molina
Transmisja: PPV
Stream online:
IPLA
Darmowa relacja LIVE:
WP SportoweFakty

Czy będziesz oglądać na żywo galę Polsat Boxing Night?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL