Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Krzysztof Zimnoch zmierzy się z Marcinem Rekowskim na gali w Wieliczce

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Krzysztof Zimnoch (19-1-1, 13 KO) zmierzy się z Marcinem Rekowskim (17-3, 14 KO) w głównej walce wieczoru podczas gali w Wieliczce. Do starcia wagi ciężkiej dojdzie 22 października.

Dla obu pięściarzy będzie to pojedynek z gatunku "być albo nie być". 33-letni Krzysztof Zimnoch w lutym tego roku w Legionowie przegrał przez błyskawiczny nokaut z Mikiem Mollo, na ring wrócił trzy miesiące później, pokonując Niemca Konstantina Airicha. Z kolei 38-letni Marcin Rekowski we wrześniu ubiegłego roku został zastopowany przez Nagy'ego Aguilerę, a w kwietniu na gali Polsat Boxing Night Adamek vs Molina uległ przed czasem Andrzejowi Wawrzykowi.

Zimnoch przygotowuje się do występu w Wielkiej Brytanii, zaś "Reks" do niedawna był sparingpartnerem Wawrzyka przygotowującego się do sobotniego pojedynku z Albertem Sosnowskim.

Gala w Wieliczce odbywa się cyklicznie co roku. W przedwalkach zobaczymy dwie potyczki polsko-polskie: Andrzej Sołdra podejmie Jordana Kulińskiego, a wysoko notowany w światowych rankingach Kamil Łaszczyk sprawdzi Piotra Gudela.

ZOBACZ WIDEO: Takiej walki w powojennej Polsce jeszcze nie było. Głowacki: spełni się moje marzenie

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL