Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News

Shannon Briggs obraża Davida Haye'a. "Ogłosi co najwyżej zmianę płci"

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
David Haye niebawem ma podać nazwisko kolejnego rywala, z którym zmierzy się w grudniu. Nie będzie nim zapewne Shannon Briggs. Były mistrz świata z USA obraża Brytyjczyka, posądzając go o... chęć zmiany płci.

Shannon Briggs od dłuższego czasu próbuje wyzwać na pojedynek Davida Haye'a, robiąc wokół tego mnóstwo szumu. Wcześniej "The Cannon" chciał rywalizować z Władimirem Kliczką, ale następnie zmienił kierunek na Wyspy Brytyjskie.

44-latek na Twitterze w swoim obraźliwym tonie odpowiedział na zapowiedź "Hayemakera", który stwierdził, że lada moment ogłosi nazwisko swojego kolejnego rywala i będzie to "coś wielkiego".

- Uwaga. David Haye ogłosi co najwyżej zmianę płci. Może chce zostać pierwszym męskim i kobiecym mistrzem świata. Powodzenia kolego - drwi Briggs.

W maju tego roku dawny czempion wszechwag boksował w Londynie na gali organizowanej przez Haye'a. Dzięki temu miał otrzymać kontrakt na upragniony pojedynek z pogromcą Nikołaja Wałujewa, ale tak się nie stało. Co ciekawe, weteran przyznał, że walczył wtedy za darmo na poczet przyszłej walki z pięściarzem z Londynu. I na obietnicy się skończyło.

ZOBACZ WIDEO Jędrzejczyk ostro o Kowalkiewicz. Jest odpowiedź

Czy Shannon Briggs byłby odpowiednim rywalem dla Davida Haye'a?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL