Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko

Spięcie Kawulskiego z Wasilewskim. "Zobacz Andrzejku, jak się cyrk sprzedaje..."

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Jeden z właścicieli federacji KSW, Maciej Kawulski, poinformował na Twitterze, że bilety na grudniową galę "Circus of pain" w Krakowie zostały właściwie wyprzedane. Nie zabrakło "uprzejmości" skierowanej do promotora boksu, Andrzeja Wasilewskiego.

Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w hali Tauron Arena w Krakowie. Głównym magnesem jest oczywiście starcie wagi ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Pawłem "Popkiem" Rakiem. Maciej Kawulski o znakomitej sprzedaży biletów poinformował za pośrednictwem Twittera, odnoszą się także do Andrzeja Wasilewskiego, największego promotora boksu zawodowego w Polsce.

Na odpowiedź Wasilewskiego nie trzeba było długo czekać. Sternik grupy Sferis Knockout Promotions odniósł się do zestawienia "Pudziana" z "Królem Albanii".

Kawulski z kolei zwraca uwagę na aspekt marketingu sportowego, na którym w dużej mierze opiera się sukces sprzedaży wydarzenia.

Na uwagę, że KSW ma coraz mniej wspólnego ze sportem, szef Konfrontacji Sztuk Walki odpowiedział w ten sposób, odnosząc się do ostatniej gali boksu w Wieliczce.


ZOBACZ WIDEO FEN 14: Sarara mistrzem po wyczerpującej walce

Czy boks zawodowy jest konkurencją dla KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL