Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / Christian Charisius

To będzie przykry upadek Kliczki? "Władimir wygląda beznadziejnie"

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, David Haye, zdradził zakulisowe informacje z obozu przygotowawczego Władimira Kliczki. Według jego informacji, ukraiński weteran jest w beznadziejnej formie przed kwietniową rywalizacją z Anthonym Joshuą.

29 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie Władimir Kliczko zmierzy się z panującym czempionem IBF w wadze ciężkiej, Anthonym Joshuą. Ukrainiec jest w trakcie przygotowań do tego starcia i według informacji Davida Haye'a forma "Doktora" jest zatrważająca.

- Moi znajomi, którzy przebywają na obozie treningowym Kliczki, mówią, że Władimir wygląda beznadziejnie. Wszystko wskazuje na to, że Joshua zniszczy go w ringu - komentuje "Hayemaker".

Haye, były mistrz świata dwóch dywizji wagowych, w 2011 roku przegrał z młodszym z ukraińskich braci na punkty, tłumacząc porażkę kontuzją palca u nogi. Popularny pięściarz z Londynu wieszczy upadek swojego pogromcy.

- Joshua jest młodym gościem, a Kliczko ma już 41. lat, w dodatku wyglądał okropnie w ostatnim pojedynku z Tysonem Furym. Jesteśmy świadkami jego upadku - dodaje Haye, który między liny wróci 4 marca, rywalizując z Tonym Bellew.

ZOBACZ WIDEO: Rozbrajająca reakcja Masternaka na ostre słowa Głowackiego

Czy pojedynek z Anthonym Joshuą będzie ostatnim występem w karierze Władimira Kliczki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL