Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Steve Cunningham przed drugą walką z Tomaszem AdamkiemMateriały prasowe / Mike Gladysz/Adamek Team / Steve Cunningham przed drugą walką z Tomaszem Adamkiem

Pewne zwycięstwo Steve'a Cunninghama w powrocie

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Steve "USS" Cunningham wciąż niezatapialny. 40-letni Amerykanin wrócił w piątek na ring i na gali Premier Boxing Champions w mieście Reading w stanie Pensylwania pewnie wypunktował Felipe Romero.

W kwietniu 2016 roku Steve Cunningham przegrał wysoko na punkty z Krzysztofem Głowackim, tracąc szansę wywalczenia mistrzowskiego tytułu WBO w wadze junior ciężkiej. Wydawało się, że losy sportowej kariery Amerykanina są już policzone, ale nic z tego. Niezatapialny "USS" postanowił raz jeszcze wrócić między liny i zaliczył kolejny start przy okazji piątkowej gali Premier Boxing Champions w Reading.

Na drodze 40-letniego weterana, który poza pasami w dywizji cruiser ma za sobą także wycieczkę do królewskiej dywizji wagowej, stanął znany polskim kibicom Felipe Romero. "El Indiano" nie stanowił jednak dla pięściarza z Filadelfii szczególnego zagrożenia.

Pojedynek zakontraktowany na sześć starć zakończył się wyraźnym triumfem Cunninghama - wszyscy sędziowie punktowali zgodnie 60:54 na jego korzyść.

ZOBACZ WIDEO Paweł Jóźwiak po FEN 16: walki były na najwyższym światowym poziomie

Czy Steve Cunningham doczeka się kolejnej walki o pas?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL