Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dariusz MichalczewskiEast News / Andrzej Iwanczuk/Reporter / Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski

Dariusz Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych

Karol Borawski
Karol Borawski
Na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące sprawy Dariusza Michalczewskiego. Prokurator Tatiana Paszkiewicz potwierdziła WP SportoweFakty, że w organizmie byłego boksera wykryto obecność substancji psychoaktywnych.

Przypomnijmy, pod koniec grudnia Dariusz Michalczewski usłyszał zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej żony.

Były bokser nie przyznał się do zarzutów znęcania się nad żoną i odmówił składania zeznań. Jak informowaliśmy w grudniu, podczas zatrzymania Michalczewskiego znaleziono 0,3 grama kokainy. Więcej tutaj.

Na jaw wychodzą kolejne fakty. Już wiadomo, że pięściarz w momencie zatrzymania był pod wpływem środków psychoaktywnych.

- Mamy ostateczną opinię, która potwierdziła obecność środków psychoaktywnych - powiedziała WP SportoweFakty rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Tatiana Paszkiewicz.

- Na tym etapie nie podjęto decyzji o uzupełnieniu zarzutów. Te zarzuty, które były przedstawione na początku, czyli znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej, to są jedyne zarzuty, jakie są stawiane podejrzanemu. Postępowanie cały czas jest kontynuowane. Trwają dalsze czynności - dodała prokurator.

Michalczewskiemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do jednego roku.

ZOBACZ WIDEO Real - Bayern. Monachijczycy mogą czuć się oszukani

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL