Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / DSF

Rafał Dudek podpisał umowę z największą organizacją na świecie

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Rafał Dudek, gwiazda DSF Kickboxing Challenge, podpisał kontrakt z federacją Glory. To najpotężniejsza organizacja kickboxingu na świecie.

Polski zawodnik od lat należy do światowej czołówki w kickboxingu i jego sportowy warsztat po raz kolejny został doceniony. Rafał Dudek związał się umową na kilka pojedynków z federacją Glory. Zawodnik z Nowego Sącza pozostaje także w szeregach DSF Kickboxing Challenge, gdzie będzie jedną z gwiazd gali w swojej rodzinnej miejscowości. 23 czerwca podczas jubileuszowej dziesiątej gali DSF zmierzy się z byłym mistrzem Europy w boksie, Rafałem Jackiewiczem.

- Rafał podpisał kontrakt z Glory oczywiście za naszą zgodą. Cieszymy się bardzo, że w naszych szeregach jest tak wybitny zawodnik, który teraz będzie reprezentował również nas walcząc w tej organizacji. Mało jest polskich kickboxerów, którzy podpisali taki kontrakt. Wiem, że szykuje się wyjątkowe wydarzenie ale jeszcze nie można o tym mówić. Zapewniam, że będzie o tym bardzo głośno. To świadczy tylko o tym, że m.in. dzięki DSF Kickboxing Challenge polski kickboxing wraca na odpowiednie miejsce - powiedział Sławomir Duba, prezes federacji DSFKCH.

Sam zainteresowany nie kryje zadowolenia.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Walczyłem już na całym świecie, ale dla Glory jeszcze nie. Jestem związany z najlepszą organizacją kickboxingu w Polsce i teraz wiąże się z najlepszą na świecie. To dla mnie wielki prestiż, ale też motywacja i zobowiązanie. Jestem ambasadorem Nowego Sącza. Także w moim mieście 23 czerwca na DSF Kickboxing Challenge 10 zmierzę się Rafałem Jackiewiczem. Teraz, do tego jeszcze będę reprezentował Polskę w Glory. Dużo się dzieje ale długo na to pracowałem.

ZOBACZ WIDEO Puchar Anglii: wielkie emocje i 6 goli w półfinale [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Rafał Dudek pokona w Nowym Sączu Rafała Jackiewicza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL