WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images

Krzysztof Głowacki wraca po długiej przerwie. "Pokonam każdego na świecie"

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Krzysztof Głowacki wraca na ring po dziewięciu miesiącach przerwy. Były mistrz świata WBO w wadze junior ciężkiej jest bardzo bojowo nastawiony przed walką, którą stoczy podczas Polsat Boxing Night.

24 czerwca w Ergo Arenie 31-latek zmierzy się z Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO), choć początkowo jego przeciwnikiem miał być Brian Howard (12-1, 9 KO).

- Zdążyłem się do tego przyzwyczaić, że rywal może się zmienić za pięć dwunasta. Nie sprawia mi to różnicy, bo nie obchodzi mnie, z kim się biję. Skupiam się wyłącznie na robocie, jaką mam do wykonania w ringu - powiedział Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) w rozmowie z Super Expressem.

Polski pięściarz zaleczył kontuzję ręki i teraz chce wreszcie wrócić do gry. - Dziewięć miesięcy to szmat czasu i odczuwam już ogromny głód boksu. Najpierw miałem wrócić w lutym, potem w kwietniu, maju i stanęło na czerwcu. W końcu się doczekałem. Wierzę w to, że pokonam każdego na świecie - dodał.

ZOBACZ WIDEO: Martin Lewandowski: "Popek" zaszokował pół Polski. Ma specyficzny magnesRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy Krzysztof Głowacki wygra z Hiznim Altunkayą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL