WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reuters / Conor McGregor [P] uciszający Floyda Mayweathera [L] podczas konferencji prasowej anonsującej walkę

Wyciekło kontrowersyjne nagranie. Conor McGregor znokdaunował Paula Malignaggiego?

Jakub Madej
Jakub Madej
W sieci pojawiło się nagranie, na którym rzekomo Conor McGregor znokdaunował Paula Malignaggiego. Wideo jest jednak kontrowersyjne, gdyż Irlandczyk uważa, że był to nokdaun, a Amerykanin, że został odepchnięty.

Wszystko wskazuje na to, że przed wyczekiwanym pojedynkiem Conora McGregora (21-3 MMA, 0-0 Boks) z Floydem Mayweatherem Juniorem (49-0, 26 KO) bardziej wyostrza się konflikt na linii Irlandczyk - Paul Malignaggi (36-8, 7 KO) niż pomiędzy bezpośrednimi przeciwnikami. Starcie mistrza UFC z niepokonanym bokserem już 26 sierpnia. 

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o sparingach "Magic Mana" z "Notoriousem". Malignaggi opuścił obóz Irlandczyka po tym, jak ten opublikował w sieci zdjęcia, które wskazują na wyraźną przewagę McGregora podczas wspólnych treningów. Miarka się przebrała, gdy mistrz UFC w wadze lekkiej zamieścił post, na którym widać leżącego i rzekomo znokautowanego Malignaggiego. Ten natychmiast zażądał opublikowania pełnego filmu ze wspólnego sparingu.

Nagranie po kilku dniach pojawiło się w internecie. Widać na nim fragment, o którym w ostatnich dniach jest bardzo głośno. Zdania są jednak podzielone - niektórzy uważają, że były mistrz IBF i WBA został znokdaunowany po uderzeniu, inni natomiast, że został popchnięty lub poślizgnął się. 

Od momentu opublikowania film odtworzono ponad 500 tysięcy razy. Polecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>

Czy Conor McGregor znokdaunował Paula Malignaggiego uderzeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):