Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaNewspix / Kamil Krzaczyński / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Szpilka pochwalił się nowym pomysłem. Pięściarz zaczyna siedmiodniową głodówkę

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Siedem dni bez jedzenia i tylko o wodzie. Tak będzie żył Artur Szpilka, aby sprawdzić swój charakter. Przy okazji pięściarz pokazał, że ostatnio znacznie przytył.

Ostatnie miesiące są dla Artura Szpilki bardzo trudne. Zaczęło się w lipcu, gdy przed czasem pokonał go Adam Kownacki. W dodatku "Szpila" uszkodził rękę, a po niedawnej operacji zdiagnozowano u niego gronkowca. Dopiero teraz ma chwilę wytchnienia.

Pięściarz z Wieliczki znacznie ograniczył swoją aktywność w mediach i portalach społecznościowych. Po dłuższym czasie odezwał się do kibiców, których zaskoczył swoim najnowszym pomysłem.

- Wpadłem na pewien pomysł, którym chcę się z wami podzielić. Zaczynam siedmiodniową głodówkę. Nie będę nic jadł i będę tylko pił wodę. Od razu zaznaczam, że nie jestem na nic chory i nie robię tego, by zwalczyć jakąś chorobę - mówił Szpilka w transmisji na Facebooku.

Co sprawiło, że "Szpila" decyduje się na taki eksperyment? Przyznał, że od zawsze miał słabość do jedzenia, a głodówka ma być dla niego formą testu.

- Chcę sprawdzić swój charakter. Jedzenie jest moją największą pokusą w życiu. Zawsze to było najtrudniejsze i zapuściłem się strasznie. Nie robię też tego, by schudnąć, a chcę zobaczyć, czy to naprawdę działa. Słyszałem od ludzi, którzy to stosowali, że dzięki temu mają lepszą koncentrację i więcej myśli przychodzi do głowy - tłumaczy.

Bokser z Wieliczki z jednej strony mówi, że nie chce schudnąć, ale z drugiej liczy, że zgubi kilka kilogramów. Podczas transmisji pokazał swój brzuch.

- No gdzie tak wygląda zawodnik wagi ciężkiej, czy w ogóle sportowiec. Biorę się za siebie i to będzie dla mnie próba charakteru - zakończył.

ZOBACZ WIDEO Wielka wpadka sędziego, Barcelona pokonała Malagę [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Szpilka dobrze robi, decydując się na głodówkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL