WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Dylan Buell / Na zdjęciu: Adrien Broner (z lewej)

Słynny pięściarz zakuty w kajdanki. Skandaliczne zachowanie w centrum handlowym

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Adrien Broner ma dar do wpadania w tarapaty, przez co wiele razy lądował w więzieniu. Policja znowu go aresztowała, bo dopuścił się napaści seksualnej wobec kobiety.

Bokserzy nie zaliczają się do grzecznych chłopców i dlatego wiele gwiazd ma na koncie kryminalne występki. Trudno jednak znaleźć drugiego takiego pięściarza jak Adrien Broner. Od lat jest na topie, zarabia ogromne pieniądze, a i tak regularnie ląduje za kratami. Teraz znowu o jego wybryku rozpisują się amerykańskie media.

"The Problem" został zakuty w kajdanki w jednym z centrów handlowych w Atlancie. Po sieci krąży nawet film, w którym widzimy aresztowanego pięściarza w asyście dwóch policjantów. Okazuje się, że 28-latek dopuścił się skandalicznego zachowania.

Policję wezwała kobieta, która zeznała, że Broner dotykał ją w miejsca intymne. Amerykanin będzie odpowiadał przed sądem za napaść na tle seksualnym. Na razie nie wiadomo, czy to wpłynie na jego plany zawodowe, bo 21 kwietnia ma zaplanowaną walkę z Omarem Figueroą Jr.

Broner, który w przeszłości zdobywał mistrzowskie pasy w czterech kategoriach wagowych, może na dłużej wylądować w więzieniu. W przeszłości był oskarżany o napad rabunkowy, nielegalne posiadanie broni, zastraszanie, przemoc domową, pobicie oraz napaść na kobietę.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: narzeczona Szpilki wygrała walkę w jiu-jitsuJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy Broner powinien na dłużej trafić do więzienia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):