WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Dylan Buell / Na zdjęciu: Adrien Broner (z lewej)

Słynny pięściarz zakuty w kajdanki. Skandaliczne zachowanie w centrum handlowym

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Adrien Broner ma dar do wpadania w tarapaty, przez co wiele razy lądował w więzieniu. Policja znowu go aresztowała, bo dopuścił się napaści seksualnej wobec kobiety.

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

Bokserzy nie zaliczają się do grzecznych chłopców i dlatego wiele gwiazd ma na koncie kryminalne występki. Trudno jednak znaleźć drugiego takiego pięściarza jak Adrien Broner. Od lat jest na topie, zarabia ogromne pieniądze, a i tak regularnie ląduje za kratami. Teraz znowu o jego wybryku rozpisują się amerykańskie media.

"The Problem" został zakuty w kajdanki w jednym z centrów handlowych w Atlancie. Po sieci krąży nawet film, w którym widzimy aresztowanego pięściarza w asyście dwóch policjantów. Okazuje się, że 28-latek dopuścił się skandalicznego zachowania.

Policję wezwała kobieta, która zeznała, że Broner dotykał ją w miejsca intymne. Amerykanin będzie odpowiadał przed sądem za napaść na tle seksualnym. Na razie nie wiadomo, czy to wpłynie na jego plany zawodowe, bo 21 kwietnia ma zaplanowaną walkę z Omarem Figueroą Jr.

Broner, który w przeszłości zdobywał mistrzowskie pasy w czterech kategoriach wagowych, może na dłużej wylądować w więzieniu. W przeszłości był oskarżany o napad rabunkowy, nielegalne posiadanie broni, zastraszanie, przemoc domową, pobicie oraz napaść na kobietę.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: narzeczona Szpilki wygrała walkę w jiu-jitsu


Czy Broner powinien na dłużej trafić do więzienia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):