Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Minas Panagiotakis / Stringer / Na zdjęciu: Andrzej Fonfara

Andrzej Fonfara o swoich interesach. Niebawem wybuduje małe centrum handlowe

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Po zakończeniu kariery nie może narzekać na brak zajęć. Andrzej Fonfara prowadzi kilka interesów. Od kuchennych blatów po budowlankę.

W lutym tego roku Andrzej Fonfara zaskoczył polskich kibiców, ogłaszając decyzję o zakończeniu kariery. Pięściarz tłumaczył się faktem, że boks nie sprawia mu już tyle przyjemności, co kiedyś. W dodatku niebawem na świat przyjdzie kolejne dziecko i chce się poświęcić rodzinie.

Andrzej Wasilewski o decyzji Fonfary: Wiem, że jest ustawiony, dobrze inwestował pieniądze >>

"Polski Książę" jednak nie narzeka na brak zajęć. Już wcześniej pieniądze inwestował w biznes. Dziś prowadzi kilka firm i to w różnych branżach. Podczas wywiadu dla "Super Expressu" akurat jechał dopilnować jednego z interesów.

- Firmy transportowej, którą prowadzimy z bratem. Mamy kilka ciężarówek. Oprócz tego mamy też firmę sprzedającą granit na kuchenne blaty. Będę też budował blisko domu małe centrum handlowe, abym nie musiał daleko chodzić na zakupy - opowiada 31-latek.

Fonfarę jednak cały czas ciągnie do boksu. Niebawem możemy go zobaczyć w roli promotora.

Za te walki kochaliśmy "Księcia". Pięć najważniejszych pojedynków Andrzeja Fonfary >>

- Nie siedzę bezczynnie. Niedawno zrobiłem licencję menadżera bokserskiego. Chciałbym pomagać młodym polskim pięściarzom, ab spłacić dług wobec losu, bo w życiu mam bardzo dużo szczęścia - dodaje.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (highlights): najlepsze akcje z gali KSW 47

Czy Fonfara słusznie zakończył karierę w tym roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL