Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KosteckiNewspix / Michał Stawowiak / Na zdjęciu: Dawid Kostecki

Są wyniki sekcji zwłok Dawida Kosteckiego

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Dawid Kostecki popełnił samobójstwo i nie pomogły mu w tym osoby trzecie - tak wynika z sekcji zwłok byłego boksera, o których donosi portal tvp.info.

Dawid Kostecki popełnił samobójstwo w piątek nad ranem w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Mężczyzna powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem.

Ale nie dla wszystkich samobójstwo jest takie oczywiste. "W samobójstwo nie wierzy rodzina Kosteckiego, która zgłosiła się po pomoc do jednego z warszawskich adwokatów" - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", pisząc o tym w poniedziałek (więcej TUTAJ).

Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga przyznał w rozmowie z tvp.info, że wszczęte zostało śledztwo z art. 151 kodeksu karnego, który mówi o namowie lub pomocy do samobójstwa. Jest to jednak standardowa procedura w takim przypadku.

- Na miejscu zdarzenia pracował prokurator i biegli sądowi. W piątek odbyła się sekcja zwłok: nic nie wskazuje na to, by do jego śmierci ktokolwiek się przyczynił. Przyczyną zgonu było uduszenie - informuje prokurator.

Dawid Kostecki był wielką nadzieją polskiego boksu. W 2004 roku zdobył młodzieżowe mistrzostwo świata WBC, a w 2011 r. interkontynentalne mistrzostwo WBA. W trakcie swojej sportowej kariery stoczył 41 walk. Wygrał 39 z nich (w tym 25 przez KO), ponosząc dwie porażki.

Sportowa kariera Dawida Kosteckiego nie poszła w dobrym kierunku z uwagi na problemy z prawem. W 2011 roku został skazany na 2,5 roku pozbawienia wolności za założenie i współkierowanie grupą przestępczą, czerpiącą korzyści z nierządu. W 2016 roku znów trafił do więzienia - za kierowanie grupą przestępczą, która miała zajmować się m.in. legalizacją i obrotem samochodami pochodzącymi z kradzieży w krajach UE, wyłudzaniem podatku VAT oraz praniem brudnych pieniędzy.

Zobacz takżeBoks. "Byłem w szoku jak go zobaczyłem". Dawid Kostecki we wspomnieniach Andrzeja Kostyry

Zobacz takżeDawid Kostecki popełnił samobójstwo. Mateusz Borek: To wszystko od lat zmierzało w złym kierunku

Komentarze (26):

 • robingreen Zgłoś
  kolejna afera z którą może być powiązany marszałek K. coś mi się wydaje że za rządów PIS ta sprawa i tak nie zostanie wyjaśniona i umrze śmiercią naturalną. Przykre.
  • Tomasz Howaniec Zgłoś
   Też widziałem jak Policja rozwozi prostytutki policyjnym busem. Tak się z tym kryli i bali że dosłowni na przeciwko sądu Wojewódzkiego zrobili sobie postój jak z przyczyn finansowych
   Czytaj całość
   akurat tym razem nie miałem biletu, a na przeciwko innego sądu i to z dokładnie "tym samym" adresem to jest taka firma że gimnazjalistki i to te młodsze molestuje opalony knurek skóra i komóra z ekipą za to że je podwiezie do domu z ulotkami bo też biedne. Jest tak nieśmiały że Duda to normalnie może mu "buty wyczyścić". Jak piłem piwo z kolegami w parku to ok, jak dziewczyny z ogólniaka piły wina to ok ale jak zaczęliśmy rozmawiać to żywopłot busem sforsowali by się dosłownie według mnie do dziewczyn "przystawić". "Niestety" dziewczyny czują się bezpiecznie i zadowolone jak w busie są uzbrojeni lub szaleni/niebezpieczni ludzie, najlepiej nie wiadomo skąd. No, a pieniądze też z marszu mają ci co odziedziczyli PRL lub szefowi potrzebny był wariat który skoczy na włam/za granicę i do kościoła z szanowanej najlepiej rodziny lub wielodzietnej.
   • Tomasz Gracki Zgłoś
    To mówicie, że się powiesił, a później położył do łóżka i przykrył kołdrą ? Ciekawe. Może ktoś naszkicować ? Prawda jest taka, że 3 osoby które mówiły o łażeniu
    Czytaj całość
    polityków PiS do burdeli nie żyje... tak tylko mówie.
    Wszystkie komentarze (26)

    Komentarze (26)

     Wszystkie komentarze (26)
     PRZEJDŹ NA WP.PL