Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid Kostecki East News / Na zdjęciu: Dawid Kostecki

Boks. Nowe fakty w sprawie Dawida Kosteckiego. Maciej M. skontaktował się z mediami

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Maciej M., bliski znajomy Dawida Kosteckiego, podczas pobytu w szpitalu skontaktował się z mediami. W swojej wiadomości przekazał nowe informacje dotyczące sprawy.

- Dawid Kostecki się nie powiesił. Dawida Kosteckiego dojechali tak samo jak mnie. Niech pan to nagłośni - powiedział dziennikarzom "Superwizjera" Maciej M., kolega zmarłego pięściarza, który kilka dni po jego śmierci próbował popełnić samobójstwo (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Wciąż niewyjaśniona pozostaje sprawa samobójstwa Dawida Kosteckiego. W sprawie pojawiają się nowe fakty, natomiast prokuratura nie zdecydowała się wyrazić zgody na przeprowadzenie drugiej sekcji zwłok zmarłego.

Kolejne sensacyjne informacje przekazała "Gazeta Wyborcza". Z dziennikarzami skontaktował się Maciej M., bliski znajomy Kosteckiego, który niedawno podjął próbę samobójczą, a następnie trafił do krakowskiego szpitala.

W piątek Maciej M. wysłał wiadomość do dziennikarzy "GW", w której pisał, że czynione są starania, aby uznać go za niepoczytalnego.

Maciej M. przekazał także, że Dawid Kostecki zginął, ponieważ posiadał zbyt dużą wiedzę na temat tzw. afery podkarpackiej.

2 sierpnia Kostecki, według oficjalnych informacji przekazanych przez Służbę Więzienną, miał popełnić samobójstwo. - Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych - poinformowała ppłk Elżbieta Krakowska, rzecznik prasowy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

Sprawa śmierci boksera wciąż jest w toku.

Czytaj także:
Nowe wieści ws. śmierci Dawida Kosteckiego. Prokuratura nie podjęła decyzji o drugiej sekcji zwłok
Boks. Zeznania Kosteckiego pogrążały groźnego bandytę

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Komentarze (4):

 • Darex5 Zgłoś
  Cygana zamordowali bo za dużo widział. Ale prawda jest taka że z budelami miał do czynienia 20 lat... i z tego kase mial. Tak zmarnował się kolejny bokser...
  • binio Zgłoś
   Ch*j z prokuraturą(specjalnie małą literą bo to szuje )niech ktoś inny zadecyduje o drugiej sekcji zwłok.Widać,że też są umoczeni(naciski z góry).
   • Fives75 Zgłoś
    Smoleńskie groby zostały rozgrzebane wbrew woli części rodzin żeby "maciora" ze swoim chłopcem mogli dostać kolejne miliony na komisje. Teraz rodzina żąda powtórnej sekcji (zwłoki
    Czytaj całość
    nawet nie są pochowane) no ale nie!! Jeszcze coś by się znalazło. Gdzie jest wrak?? Gdzie jest bomba termobaryczna (która wybuchając nie zostawia śladów). Jest mi smutno. Dajcie przytulić "misia"albo"macioprosiaczka".
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL