Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andrzej Fonfara Getty Images / Na zdjęciu: Andrzej Fonfara

Boks. Andrzej Fonfara wraca do ringu. Będzie walczyć z byłym piłkarzem Legii Warszawa

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Andrzej Fonfara wraca do ringu, ale tylko dla celów charytatywnych. Były mistrz świata zmierzy się z... Markiem Saganowskim.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Andrzej Fonfara po roku na moment wznowi karierę bokserską. Zrobi to jednak dla szczytnych celów. Słynny pięściarz wystąpi w walce wieczoru na charytatywnej gali, organizowanej przez Fundację Legii Warszawa oraz Biznes Boxing Polska.

Fonfara: Powiedziałem "nie" i do ringu jako zawodnik już nie wejdę >>

- Są takie propozycje i tacy przeciwnicy, którym się nie odmawia. Podjąłem kolejne pięściarskie wyzwanie, w które wiem, że włożę 100 procent serca. Już niedługo będę mógł poinformować kibiców o szczegółach tego wydarzenia - mówił 32-latek w portalu legia.com.

Nazwisko rywala już zostało ujawnione. Przeciwnikiem byłego mistrza świata będzie... piłkarz! To Marek Saganowski, który profesjonalną karierę kończył przy Łazienkowskiej.

Andrzej Fonfara o swoich interesach. Niebawem wybuduje małe centrum handlowe >>

Celem ich walki jest zebranie pieniędzy na dofinansowanie długofalowych programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Do tej pory Biznes Boxing Polska dzięki takim galom bokserskim zebrał prawie 900 tys. złotych.

ZOBACZ WIDEO: Mateusz Borek o decyzji Masternaka. "To nie jest łatwa droga, ale życzę mu awansu na olimpiadę"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL