Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrien BronerGetty Images / Prince Williams/Wireimage / Na zdjęciu: Adrien Broner

Boks. Deontay Wilder - Tyson Fury 2. Adrien Broner aresztowany podczas ważenia

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Adrien Broner znowu na własne życzenie wpakował się do więzienia. Były mistrz świata złamał zakaz wstępu do hali MGM Grand Garden w Las Vegas, gdzie odbędzie się walka Deontay Wilder - Tyson Fury.

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu odbędzie się długo wyczekiwany hit bokserski z udziałem Deontaya Wildera i Tysona Fury'ego. Pięściarze mają rachunki do wyrównania, bo ich pierwsze starcie zakończyło się remisem. Zgodnie z przewidywaniami iskrzyło podczas ważenia.

Amerykańskie media informują, że w trakcie tej ceremonii doszło do jeszcze jednego incydentu. Portal TMZ zdradza, że aresztowano Adriena Bronera. Byłego mistrza świata zakuto w kajdanki i zawieziono do pobliskiego aresztu.

30-latek tym razem nie wszczął żadnej awantury. Pięściarz ma jednak sądowy zakaz wchodzenia do hali MGM Grand Garden w Las Vegas. Ochrona prosiła go o opuszczenie obiektu, ale Broner nie zamierzał ich posłuchać. Dlatego wezwano policję.

Na razie nie wiadomo, dlaczego "The Problem" otrzymał wspomniany zakaz. Amerykanin jednak wielokrotnie miał problemy z prawem. W przeszłości oskarżano go o pobicia i napaści na tle seksualnym.

Boks. Deontay Wilder - Tyson Fury 2. Kiedy i gdzie oglądać walkę, na którą czeka cały świat? (transmisja, karta walk) >>

Boks. Deontay Wilder - Tyson Fury 2. Bob Arum spodziewa się 2 milionów sprzedanych PPV >>

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #42: patowa sytuacja ws. starcia Gamrot - Parnasse. "Na pewno teraz nie dojdzie do tej walki"

Czy będziesz oglądać walkę Wilder - Fury na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL