Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman

Fame MMA. Marcin Najman ostro skrytykowany przez Tomasza Adamka. "Plami sport"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Tomasz Adamek jest oburzony tym, że Marcin Najman cały czas walczy. Zdaniem słynnego pięściarza "El Testosteron" naciąga kibiców. - Lepiej by zrobił, jakby występował w cyrku - mówi.

Marcin Najman w miniony weekend poniósł kolejną porażkę w MMA. Tym razem musiał uznać wyższość Piotra Piechowiaka, który znokautował go w pierwszej rundzie na gali Fame MMA 6. W sieci błyskawicznie zawrzało.

Nawet Tomasz Adamek zabrał głos i ostro skomentował jeden ze wpisów "El Testosterona" na Facebooku. "Góral" apelował do niego, by "nie niszczył polskiego sportu". Pięściarz z Gilowic w "Super Expressie" potwierdził, że to był jego komentarz.

Adamek dorzucił do pieca i ponownie ostro skrytykował Najmana. Zarzuca mu, że oszukuje polskich kibiców, a do klatki wchodzi tylko po pieniądze.

- Uważam, że Najman plami sport. Lepiej by zrobił, jakby występował w cyrku. Biorąc udział w takich imprezach, naciąga fanów, wychodzi by dostać wypłatę. Takie walki nie mają nic wspólnego ze sportową rywalizacją i zabiją piękno sportu. Marcinowi najwyraźniej nie chce się iść do pracy i zarabiać na życie jak przeciętny śmiertelnik - mówi "Góral".

Najman po porażce z "Bestią" najpierw ogłosił, że kończy karierę. Potem jednak zmienił zdanie i nie wyklucza, że niebawem znowu zobaczymy go w klatce.

Fame MMA 6. Niepewna przyszłość Marcina Najmana. "Jeśli wrócę do walki, to tylko z nim" >>

Fame MMA 6. Trener Najmana zirytowany postawą zawodnika. "Całe przygotowania poszły w d*pę" >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Urubko pokazuje, co robić podczas epidemii koronawirusa

Czy Najman powinien zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL