Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Artur Boruc komentuje bolesną porażkę Andrzeja Fonfary: Los płata nam takie figle

Andrzej Fonfara sensacyjnie przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Joe Smithem Juniorem. Pięściarzowi kibicował przebywający we Francji Artur Boruc - panowie od lat się przyjaźnią i wzajemnie wspierają. Bramkarz Biało-Czerwonych na konferencji prasowej skomentował bolesną wpadkę "Polskiego Księcia".

- Mieliśmy okazję chwilę porozmawiać, jest za wcześnie na pocieszanie po takiej porażce. Andrzej zdaje sobie sprawę, że czasami robimy krok w tył, żeby pójść naprzód. Los płata nam takie figle. Wyciągnie z tego nauczkę i wróci silniejszy - powiedział Boruc.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (2):

 • ObiektywnyGość Zgłoś
  Jest teraz moda na wróżbitów i speców od PR. Był wróżbita Maciej, to rozumiem, że teraz mamy w reprezentacji specjalistę od HR i od coachingu - parapsycholog Boruc. Fonfara dostał w
  Czytaj całość
  palnik, bo za bardzo był pewny siebie. Żaden figiel, przypadek, przeznaczenie. Jego przeciwnik był bardzo skupiony i mega konkretny. A propos, podobnie jak Szpila, Fonfara zbyt szybko zdecydował się na gwiazdorzenie. Historia boxu zna tysiące takich "zawodników" jak "Książę" i jego jajogłowy kumpel. Mają oni wszyscy coś ze sobą wspólnego. Pojawiają się na 5 minut, robią dużo zamieszania wokół siebie... po czym popadają w bolesne zapomnienie wcinając tatara na skromnej emeryturze.
  • piotruspan661 Zgłoś
   To nie los. To beztroska i wiara w niezniszczalność.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL