Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

fazzzi

Dobranoc eM;) nie ma co z gęby robić cholewy... taki drobiażdżek... przejmujący... pewnie znany...

;) u mnie jak w ruskim banku... ruble transferowe po super przeliczniku... będzie dobrze... nie byłbym sobą gdybym nie dopisał... chyba;) Wróciłem... piwny czas od jutra... aż mi się mlasnęło...;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Dzień dobry eM;)... dzięki za Panią Magdę i Pana o "późnojesiennej" Twarzy (wysoko cenię Jego "dystans" do świata;)... ta płyta gdzieś przebywa w domu moim i pogrywa nieuczciwie ze mną;)... zdecydowanie Tak mówię Takiej stylistyce;)... jeżeli wolno to proszę udaj się na rzg "rzut za trzy" sporo o interesujących nas tematach... Saso trochę się odsłonił;)... i z pełną wyrozumiałością To przyjmuję... i wcale nie koniecznie mówi to o czym my tutaj popłakujemy;) Na głównej widzę dwa nazwiska "do przytrzymania". Boro jak czytam trzeci strzelec(!) ale skoro to napisano to pewnie tak było. Trochę mnie zawodził... nie jest to zawodnik który ma dynamit w papciach ale końcówka sezonu jakaś taka przeczłapana w Jego wydaniu. Może po prostu słabo znosił dość napięty sezon... choć doceniam jego umiejętność odnajdywania się pod koszem co Panu Adamowi dajmy na to z dużym trudem przychodzi. Nemanja pozyskał serca wszystkich więc ewidentny plus. Teraz czas przymiarek, przepierek... Pan Sokar zapuścił pogląd, że może Saso zostanie skoro takie kroki Klub czyni... niby logiczna uwaga... z tym, że akcja dzieje się w Polsce a to trochę z boku logiki często się rozgrywa;) Ale... oby... może i coś na rzeczy;) Przecież b. byśmy sobie tego życzyli. Nic na siłę i "na wariata" to musi być na solidnych podstawach... żadne tam lich szalunki... MP to musi być również Mistrzowskie Zaplecze i adekwatne poczynania. Takoże mizerię kroimy... chodzą słuch, że dzisiaj na obiadek+młode ziemniaczki i jajo sadzone, mleko zsiadłe... eM;) już się chce pracować;) By już więcej kontrowersji nie czynić... po wczoraj mam na myśli... to Ci zagram tak na miękko...

;) miłego... rzg;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Dzień dobry......zalukałam, że wyszedł znany zielonogórski hejter JJ i go Wąż mocno usadził hihiih...,aż zalajkowałam hihi;)
Wczoraj w aucie przez chwilę słuchałam Saso u Jacka, ale nie całości, bo za krótka jazda była heheh. Odsłucham sobie na pewno:)
Boro moim zdaniem, to nie ten Boro z początku swojej bytności w ZG, jak w duecie z Olivierem grywał, ale widać, że wywiązywał się z zadań, skoro go nadal chcą. Nemanja to.....wiadomo, ciacho, fajniejsze poza boiskiem hihi, ale pewnie nie jest na gwiazdorskiej gaży i warto go mieć! Niech tylko Saso zostanie, to wszystkie klocki dopasuje:)
Fazzziku....będziemy czujnie obserwować wszystkie poczynania! Niech się dzieje! Adamkowi też kontrakt się skończył, ciekawe, czy zostanie?
Kasa, kasa, kasa...niech JJ jej szuka intensywnie!
Miłego dnia:)
Ps. To mi smaka narobiłeś tym obiadkiem. Też lubię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
fazzzi

;) z tym Wężem to widziałem;)))...smecz-gem-mecz;) Boro to jednak cień "tamtego". On po prostu fizycznie pływał w Finałach. Wiesz... taka tyci, tyci iskierka mi się zapaliła z Saso... bo mówił, że skusić go mogą "grube ryby" i, że czeka na swój czas;) Jest walczak, ambitniak z całego serca życzę Mu by trafił do megaśnej skupiny... tylko niech ten sezon dokończy... plisss i tu oczka kotka z kapelutkiem w łapkach. Mateusz to wiadomo nie mydlił oczu tylko przyszedł i wyszedł... tak deklarował i niech wysoko lata bo jest rozwojowy a przy okazji fajny Człowiek. Oby dobrze trafił... wiadomo jeżeli będzie to silny zespół to już tak sobie nie pofika... ale to jedynie słuszny kierunek dla tego ex-Dzika;) i fajnie, że tak młodzi zawodnicy, takiego formatu/talentu pogrywali u nas. Z kasą to wiadomo... będzie odpowiedni wór będą zakupy... uprzednio robiąc porządek z tym co ciąży. p.s. wiem, że to świniowate zagranie tak się popisywać "taaaakim" obiadem... ale przełykając będę miał Cię w pamięci i nawet wirtualnie się podzielę... byleś nie była jakimś szczególnie zdziczałym obżartuchem;) mleczkiem zsiadniętym też toast nie omieszkam;) miłego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marzami

Fazzziku....ciekawi mnie, czy to mleczko zsiadłe, to takie prawdziwe....samemu zrobione? Bo te kupne gotowce niesmaczne są, chyba, że ja nie wiem, które kupować!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
fazzzi

eM:) najprawdziwsze od krasuli która dała się dla mnie wydoić... oryginał... żadne tam zachęty temu mleku nie są potrzebne. Jak za głębokiej komuny... smaki dzieciństwa;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

O masz.......teraz to już ślinkę przełykam. Młode ziemniaczki z koperkiem i kwaśne mleko......, ale Ci zazdroszczę, uwżaj, jak będziesz spożywał, bo możesz się zakrztusić hehe;)
Smacznego:)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

eM:) mleko się zdobywa na ryneczku przy Fabrycznej... trza mieć obstalowanych... i się zsiada bez łaski;) Dobra nie zamęczam... dobre będzie... chyba;) mlask, mlask... chlip-hop;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Widzisz eM... temat wcale nie taki prosty jakby się z wierzchu wydawało... to mliko to ino ze dwa dni w tygodniu mają a i to trzeba raczej z rana... bo potem to ino buraki parowane (miodzio na marginesie). To nie tak, że wejdziesz i kupisz... no tak to nie działa. Ale nie ja tym zawiaduję... ino konsumpcji się oddaję;) To fajni pracowici Ludzie, którzy full serwis oferują... mają dużą gospodarę i co mają to na rynek... od ziemniaczka, po kapustę ukwaszoną... ech eM i są to sprawdzone produkty... lipy nigdy nie było... szanują klientów "swoich";) Dobra kończę, bo tu jakieś popłuczyny po Makiełkowiczu wychodzą...

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Dobry Panie Fazzzi, ale ogona we wiadrze nie maczała ?
Bo wiesz Pan jak te gzy atakują, to i racicę potrafi wsadzić...hehe
Miłego dzionka :)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

;) czołem Szaki... ekspercie;) no tego to nie sprawdzę czy w placku nie stała a potem w wiadrze... to co sugerujesz;)! ale sobie podjem... pewnie mnie znędzi;) coś Cię ostatnio mało w eterze? chyba, że inne środowiska preferujesz?;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Grunt, że natura, od tego jeszcze nikt nie umarł, a jak są właściwości oczyszczające, to tylko dobrze dla ducha i ciała :D
Nie Panie...czasami zajęty bywam, a czasami sobie tylko Was czytam, bo pisać się nie chce :)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Szaki... z nami nie chce Ci się pisać?;[... to ja już nie wiem czym Cię zanęcić... krótko i na temat: swojaków się trzymaj pozostałych pędź;) A może jaki obraz mam namalować?;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Z Wami zawsze będę trzymał, czasami też przyczepię się do innych ;)
Takim pędzlem Panie, to maluj Swojej Wybrance...mi nutki wystarczą, albo jaka fotka ;D

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

W papcie mi poszło... a ja tak chciałem miło Cię podejść... a tera Szaki powaga... coś się wydarzyło? czy ino taki syfowy "standard"? Bo trochę zagubiony się czuję... coś wisi w powietrzu?

?;( jakby co to wiesz gdzie mnie szukać;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Nic się nie wydarzyło nadzwyczajnego, jest OK, a jak by nie było, to oczywiście wiem gdzie "uderzać" ;)
Dziękuję, że jednak nuty nie pędzel...hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
fazzzi

Ale nie wdepnąłeś w nic szczególnego?... pędzel ma swoje ograniczenia... nie jest to ławkowiec... nuty by zmysły nie prysły;) Sytuacja jest lekko komiczna bo mam upaprane łapy w farbie... dasz wiarę? Cosik mi się Szaki wydaje, że jaki kamyczek masz w buciku...?:) Szakaluchu jeden uszy do góry nie "po sobie"... a farba jest lateksowa to się łatwo zmywa;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Dobrze, że tylko łapy w tej farbie, chyba, że najpierw łapy Pan smarujesz, a potem inne członki..hehe
Grunt, żeby ino robota była dobrze wykonana, nieważne jakimi środkami, ważne, aby do celu...jak to mówią "cel uświęca środki" ;D
Kamyczka żadnego nie ma, na pewno nie z Pana powodu, zresztą teraz w "japonkach" siedzę, to łatwo wyleci ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
fazzzi

;) miło mi to słyszeć, że nie z mego powodu... ale Twoja wypowiedź nie wykluczyła tego kamyczka... tak se maluję i byś się zdziwił jakim małym pędzelkiem nomen omen;) Dobra już bez aluzji bo się zakopię i jaka Białoruś na gąsienicach będzie musiała mnie ratować;) Nie smutaj będzie dobrze;) a flądrami się nie przejmujemy tylko zjadamy... chyba, że kto nie lubi to nie nalegam...;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Co to za zwyczaje, żeby tylko podczytywać!
Ja jak wchodzę, choć na chwilkę, to zawsze daję znak, że jestem jakimś wpisem....nie mogę sobie odmówić. Nie potrafię się powstrzymać z pisaniem, jak wchodzę, a wchodzę baaaaardzo często hehehe, nawet na momencik;)
Ty Szaki to tak zza krzaczka podglądasz.....hę?

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Właśnie... potwierdzam ... przepraszam, że się wcinam... ale Tu nie ma letko Szaki;) nie smutaj tylko fason dzierżyj... trochę brakuje Twojego finezyjnego żartu...;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Nie Motylek, też jakiś ślad zostawiam jak jestem, ale może to być jeden króciutki wpis, albo kilka lajków, albo jeszcze coś innego ;)
Żadnego zza krzaczka, Ty mnie obserwujesz, to wiesz kiedy tutaj bywam :))

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Skunt wiesz Motylek jak ja widzę, może mam piksele zdezelowane, a może ściemniony obraz dla oszczędności baterii ;)
Wiadomo chodzi o czerwień, którą nas soczyście karzą...znaczy oni myślą, że karzą, a tak naprawdę sobie notkę wystawiają, Pan Fazzzi dobrze takich spuentował hehe ;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Wiem co miałeś na myśli...., tak się tylko droczę, bo burgund to kolor czerwonego wina, a ta czerwień bardziej komunistyczna jest hihi w kolorze;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Motylek Twoich preferencji piłkarskich nie znam, komu będziesz kibicowała na tych Mistrzostwach ? Zapewne jakimś przystojniakom, tylko nie wiem gdzie oni wedle Ciebie grają...hehe ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
marzami

Nie wiem kto to, ale może być tak, że jakiś wróg Węża, bo napisałam tam, że go zalajkowałam.....
Nie mam pojęcia, może tylko jeden minus, bo wyczerpał limit 15 minut i zaraz się zaczerwieni bardziej:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.