Dyskusja

Grand Prix Danii w Horsens
11 czerwca 2016, 19:00

relacja

SGów

Zmarzlik wyzej w klasyfikacji od 3 krotnego mistrza swiata Pedersena. Junior Stali Gorzow!!! Buziaki dla hejtow bucole

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ibrakadabra 43

Tyle że Pedersen jest taki wolny że to żaden zaszczyt :D Janowski ma klasę na tytuł mistrza, Bartek tej klasy nie ma. Janowski niech zdobędzie ten pieprzony tytuł, ma coś do udowodnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A R E S

Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik i Zmarzlik - boisz się go

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Adam Gl

Daj spokój. :)
O niebo wolabym w Stali mieć Dudka. Co nas obchodzi Holder.
Co Wy macie z tego że dobrze się prezentuje w GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Adam Gl

Motoarena oszaleje jakby Paweł zdobył MŚ.
Holdera pamiętam w tamtym roku to część kibiców już nie chciała oglądać w Toruniu.

| Odpowiedz
blokuj
SGów

Maja kluche na monitorach po gp , tylko ze dla Torunia malo z tego maja profitow;D dobrze wychodzi im szybkie zbieranie manatek czyt. Zielona Gora;D

| Odpowiedz
blokuj
Stalowy

Może, macie prawo jako gospodarz. My nie mówimy, że wygramy, a Wy odgrażacie się, jaki to cienias Zmarzlik będzie. Może i będzie, ale jesteś pewny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Asfodel - nie karmię trolli

Oczywiście, że nie jestem. Pewny to jestem, że wygra juniorski. Stary, ja naprawdę mam w sobie sporo pokory. Nigdy nie napiszę, że na pewno wygramy. To jest sport. Zobaczymy jak jutro pojadą. Co zaprezentują na wyjeździe. Meczem z wami będę się martwił w sierpniu. Tak na marginesie to wybieram się na urlop do Torunia i na pewno będę na tym meczu.

| Odpowiedz
blokuj

Ja mogę napisać tylko w swoim imieniu. Ja nie lubię go za agresję na torze, że jego chora ambicja powoduje, że nie odpuszcza nawet rodakom (patrz wprasowanie w bandę Pitera w Wawie) Że jak tylko przegra start to za wszelką cenę i po trupach chce wyprzedzać. Po prostu nie znoszę czegoś takiego. Z tego samego powodu nie trawię Pedersena, Kildemanda czy Doyle'a

| Odpowiedz
blokuj
STAL.G_1771

To nie jest chora ambicja, to jest po prostu niekiedy zły dobór środków osiągania zamierzonego celu, który jest u Bartka jasny: Chcę być najlepszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Stalowy

Zapytam jeszcze raz. Ile razy Bartek został wykluczony w karierze za spowodowanie upadku? Ile otrzymał ostrzeżeń za niebezpieczną jazdę? Ilu zawodników odniosło po jego faulu kontuzje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Ja nie robię statystyk ale wykluczenia miał minimum 2. W samej Wawie w 6 biegach w 3 jechał na granicy faulu. Z Jędrzejakiem pojechał jak ze śmieciem. Raz na 2-3 mecze szuka nogą kontaktu z rywalem. Dziś też z Dunem pocisnął bo był wolniejszy. A popatrz na walkę Holdera z Janowskim. Można było walczyć czysto? I jeden i drugi mógł rywala wkomponować w bandę a jednak tego nie zrobili. Chora ambicja inaczej tego nazwać nie umiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.