Dyskusja

Kontrowersyjna opinia Polaka grającego przed laty w Szwajcarii. "Nie umiemy grać w piłkę"

[b]Mirosław Tłokiński przez lata grał w lidze szwajcarskiej i reprezentację "Helwetów" zna doskonale. W tym kraju mieszka od ponad trzydziestu lat i podzielił się swoją wiedzą z reporterem Mateuszem Skwierawskim.[/b] - Szwajcarzy grają bardzo techniczną piłkę, przewyższają Polskę w grze kombinacyjnej. Spotkają się technika przeciwko skoncentrowanej obronie. Ich siłą jest gra konstrukcyjna i ofensywna - ocenia były piłkarz. Tłokiński wyraził kontrowersyjną opinię na temat Biało-Czerwonych. - Polacy nie umieją grać w piłkę. Kibice się obrażą, ale już tłumaczę - gra w piłkę polega na umiejętności przeprowadzania ataku pozycyjnego. Ataki szybkie i kontrataki potrafi wykonać prawie każda ekipa - dodał były zawodnik m.in. Widzewa Łódź i szwajcarskich klubów.

obejrzyj wideo


Danuta Wittich

Ta opinia ma w sobie dużo prawdy ! Polska drużyna nie umie wygrywać pojedynków technicznie i brakuje im celnych podań , szybkiego startu do piłki i wymijania przeciwnika, a więc technika i szybkość ! Często żle ustawiają się wobec przeciwnika! To wszystko świadczy o słabej i przypadkowej grze! Jedynie mamy b. dobrą obronę , która gra z wielkim poświęceniem ! No i bramkarze są dobrze wyszkoleni z niemałymi predyspozycjami !SZCZĘŚCIE IM SPRZYJAŁO , ale teraz to inna bajka !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej Toman

Piszesz, że nasi często źle się ustawiają, a równocześnie chwalisz naszą obronę. Sama sobie przeczysz, bo gra obronna polega między innymi polega na dobrym ustawianiu się. Baba z wozu, koniom lżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.