Dyskusja

#dziejesienaeuro. Bardzo mocne słowa Jana Nowickiego o Robercie Lewandowskim. "Jest Bogiem, a gra do du**"

[b]Robert Lewandowski w regulaminowym czasie gry w meczu ze Szwajcarią nie trafił do siatki rywala i ponownie rozgorzała dyskusja nad formą napastnika reprezentacji Polski. Aktor Jan Nowicki w mocnych słowach skrytykował dyspozycję "Lewego", twierdząc, że snajper ma za zadanie strzelać bramki i z tego jest rozliczany.[/b] - Wszyscy się kryją po kątach, bo boją się, że obrażą Pana Boga. Pan Bóg jest mężczyzną i nazywa się Robert Lewandowski i jest jednym z największych napastników świata. Da sobie radę z tym, żeby usłyszeć, że gra do du** i go nie ma. Jako snajper ma normalnie strzelać bramki, on... gra piach - skomentował w programie #dziejesienaeuro Nowicki.

obejrzyj wideo


Tomasz Halicki

panie Nowicki gdzie pan był jak lewy strzelal bramki w grupie ?? wszystko w tedy dobrze było a gdy nie strzela nagle pan sie odwraca od niego w pana trzeba rzucić butelką tak polak nie postepuje !! trzeba wierzyc a nie odrazu wytepic i opluć przemysli pan swoje postepowanie bo ja pana nie rozumiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.