Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: Szwajcarzy krytykują pozę Roberta Lewandowskiego. "Tak się nie robi"

Prowokacyjna poza Roberta Lewandowskiego po zakończeniu rzutów karnych rozwścieczyła reprezentanta Szwajcarii Blerima Dzemailiego. Dziennik "Blick" zamieścił zdjęcie postawy, jaką przyjął nasz kapitan, i nazwał jego zachowanie niesportowym.

przeczytaj cały artykuł

Sebastian Szabłowski

Wszystkie pazie kapsle i znawcy od 7 boleści właśnie ze maja racje
odwrócmy sytuacje myślę w naszym sektorze takie zachowanie kapitana przeciwnej drużyny wywołała by taka sama reakcje to jest bol i cierpienie i bardzo nie ładnie jest "dobijac pokonanego "takimi gestami bardzo nieodpowiedzialne zachowanie i to kapitana drużyny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Szabłowski

Ale co to ma do rzeczy kobieto jak faulowali to dostawali kartki od tego jest sędzia mówimy o zachowaniu po meczu . Wybuch szczęścia nikt nie twierdzi ze nie mieliśmy się cieszyć jasne wygralismy mam takie prawo ale pokazywać tak jak na zdjęciu weź sytuacje na odwrot jestem ciekaw co byś pisała ehhh szkoda czasu
Viva la pologne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
b2o3b4o5

A CZY JESTEŚ PEWNY ŻE POKAZAŁ TO W STRONĘ SZWAJCARÓW? WIDZICIE TYLKO TO CO CHCECIE. NIE UMIELI PRZYJĄĆ PRZEGRANEJ Z POKORĄ. TY MOŻESZ KRYTYKOWAĆ KOGO CHCESZ, ALE ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Alicja Kondraciuk

Ma do rzeczy, bo działa w obie strony. A czym Polacy zawinili? Oglądałam ten mecz, cieszyłam się razem z piłkarzami, a potem dziwiłam się, co ci Szwajcarzy wygadują. Dla mnie to zachowanie przegranych frustratów. PS. "kobieto" w tym wypadku ma pejoratywne znaczenie, więc hamuj się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.