Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: Szwajcarzy krytykują pozę Roberta Lewandowskiego. "Tak się nie robi"

Prowokacyjna poza Roberta Lewandowskiego po zakończeniu rzutów karnych rozwścieczyła reprezentanta Szwajcarii Blerima Dzemailiego. Dziennik "Blick" zamieścił zdjęcie postawy, jaką przyjął nasz kapitan, i nazwał jego zachowanie niesportowym.

przeczytaj cały artykuł


Renata Prucnal

no serio mieli z pokerowymi minami zejść z boiska i zacząć cieszyć się dopiero w szatni,żeby broń boże nie urazić przegranych? A może to raczej Szwajcarzy powinni zachować się profesjonalnie i pokazać,że umieją przegrywać z honorem i klasą? I pozwolić naszym cieszyć się zasłużonym zwycięstwem?A może Lewy swoją postawą dawał do zrozumienia NASZYM kibicom,że chce ich słyszeć jeszcze głośniej?
Zdecydowanie niesportowym zachowaniem było rzucanie kubkami czy butelkami z piciem w naszych piłkarzy i szwajcarscy kibice powinni się wstydzić i to bardzo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marian0italian0

Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale u większości ludzi na świecie przyjęte jest, że jak się do kogoś mówi, czy pokazuje gesty, to robi się to w jego stronę, a nasza reprezentacja z kapitanem na czele świętowali pod sektorem Szwajcarów i sam ten fakt, pomijając różne gesty, jest odbierany za prowokację. Ewidentnie nasi piłkarze muszą się nauczyć wygrywać z klasą, bo to jest o wiele trudniejsze, niż godne przegrywanie.

Bardzo złe zachowanie naszych i nie usprawiedliwia tego nawet fakt, że kibice gwizdali, czy krzyczeli coś w stronę naszych piłkarzy (głównie dwójki napastników, którzy byli notorycznie koszeni).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
b2o3b4o5

DROGI PANIE NIE WIEM JAK TO ROBI SIĘ W INNYCH KRAJACH, ALE ZAUWAŻMY ŻE NA STADIONIE BYŁO 90 PROCENT KIBICÓW I SYMPATYKÓW POLAKÓW WIĘC SZUKANIE PROWOKACJI JEST NIE NA MIEJSCU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.