Wątek dotyczący artykułu

Angielskie media po porażce z Islandią: hańba, pełne upokorzenie

To największa sensacja Euro 2016. Reprezentacja Anglii w 1/8 finału przegrała z Islandia 1:2 i odpadła z turnieju. Krytyki drużynie Roya Hodgsona nie szczędzą angielskie media.

przeczytaj cały artykuł

Piotrula

Jak to jest, że piłkarz który zarabia miliony, ćwiczy codziennie przegrywa z kucharzem, piekarzem czy dentystą dla którego gra w piłkę do hobby?? Jak to jest możliwe?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kimi21

Prawda jest taka, że wszyscy młodzi angielscy piłkarze są na siłę kreowani przez media, a nie przez to co pokazują na boisku. Jakiś Sterling, Kane, Wilshere, Wellbeck czy inni parodyści zarabiają w lidze takie sumy od których aż boli głowa, a tak naprawdę anglicy są najbardziej przereklamowanymi piłkarzami w Europie.
Poziom Premier League schodzi razem z nimi na dno z roku na rok pomimo ogromnych pieniędzy jakie są tam pompowane, piłka tam jest zacofana i nie nadążyła za piłką jaką teraz gra się w Europie. A reprezentacja Anglii gra tak samo jak kluby z tej ligi. Dobitnie pokazuje to zeszły sezon, gdzie wystarczył średni trener z Włoch, który jedynie dobrze poustawiał swoich graczy, zorganizował jakoś defensywę i wprowadził sporo dyscypliny taktycznej z przodu. To wystarczyło żeby jakieś Leicester rozbiło "wielkie" angielskie drużyny (już nawet nie chcę się aż tak nad nimi pastwić i nie będę wspominał o LM). To samo widzieliśmy wczoraj w kontekście angielskiej reprezentacji. Parodia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Przegrywa z kucharzem czy piekarzem bo on nie musi wygrać.Po co? Przecież on ma tyle kasy , że nie musi i mu się po prostu nie chce. Co do tego czy ćwiczy codziennie to mam wątpliwości.Nie wiem czy mają treningi codziennie no ale jak przyjdzie na trening to myślę ,że nawet się nie spoci bo przecież jest gwiazdą i zarabia miliony.To chyba nie będzie się na treningu ścierał , " podpisze listę" i spada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.