Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: Czternastu gniewnych ludzi

W La Baule narodziła się legenda o pięknej drużynie, którą zatrzymał pech. Reprezentacja Polski zagrała we Francji świetny turniej, ale jeśli chcemy, by następny był jeszcze lepszy, pora dostrzec własne wady.

przeczytaj cały artykuł

flaga87

Żal dupę ściska jak się czyta te malkontenckie wypociny.Jak zwykle Polacy pokazują,że nie potrafią cieszyć się z sukcesów swoich sportowców i zawsze im coś nie pasuje.Dlatego jesteśmy na takim etapie rozwoju na jakim jesteśmy.Wiecznie coś źle,wiecznie coś niedobrze.Ludzie do jasnej cholery,cieszcie się z tego sukcesu naszej drużyny i dajcie w spokoju pracować Nawałce a nie pieprzcie głupot o Engelu,który swoją klasę trenerską pokazał na mundialu w 2002 roku.Co do analizy redaktora Kołodziejczyka,to bardzo trafna.Nawałka wycisnął max z tej drużyny oraz potrzeba nam zmienników.Wszyscy,którzy jadą po naszej obronie i zawodnikach proponuje sprawdzenie statystyk,a nie polaczkowe biadolenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacek Filipczyk

Dla jednych coś jest kresem możliwości, dla innych punktem wyjścia do lepszych wyników. Zapewne potrzeba nam Polakom umiejętności rozróżnienia narzekań od uczciwej i chłodnej oceny. Zbyt dużo emocji pchamy tam gdzie potrzebna jest chłodna i konstruktywna analiza. A tak nawiasem, kocham swój kraj i nie uważam, że moich współobywateli, nawet tych według mnie najgłupszych, można nazywać polaczkami bo sam wtedy stałbym się polaczkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
flaga87

To jest kres na ten turniej,ale na pewno to nie jest koniec tego na co stać tą drużynę.Po drugie kiedy mowa o konstruktywnej krytyce,gdy ktoś wyjeżdża z Engelem.To jest po prostu niepoważne.Po trzecie jaka zmiana taktyki itp?Kiedy zmieniać taktykę jak można grać w zasadzie tylko 11 graczami,bo niestety nie mamy dwóch równorzędnych jedenastek.Dlatego też przestańmy narzekać wiecznie i cieszmy się z tego wielkiego sukcesu i dajmy Nawałce pracować dalej z tą kadrą.Ma czas,więc może szukać.Nie wiem,czego oczekiwali niektórzy.Może tego,że nasza kadra zdominuje Portugalię.Jeśli tak,to chyba tacy ludzie spadli z księżyca.Prędzej powinni oczekiwać,że to Portugalia zdominuje nas,ale tak się nie stało.Do tego to czarnowidztwo.Jak będziemy mieć w grupie Kostarykę,Kolumbie,czy inne kraje z Ameryki Pd. to odpadamy.No po prostu głowa boli....Ale nie,zawsze musi się znaleźć malkontenckie grono,które będzie gromy ciskać na głowę kogokolwiek,kto odniesie jakiś sukces.Nawet jakbyśmy doszli do finału to by było to polaczkowe biadolenie,że coś jest źle,że można było lepiej.Tylko w naszym kraju działa syndrom zwycięzcy,który polega na tym,że nawet jeśli ktoś coś osiągnie,to stara się go zgnoić i zrobić z niego przegranego.Notabene,nikogo nie nazwałem polaczkiem,tylko użyłem sformułowania polaczkowe,co odnosi się do naszych negatywnych cech,a nie osób.Chyba jesteś trochę przewrażliwiony.Dodam od siebie gratulację dla naszej reprezentacji.Doskonały turniej w ich wykonaniu.W takich chwilach jestem dumny,że jestem Polakiem.Liczę na więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.