Dyskusja

Fogo Unia Leszno Unia Tarnów

Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
10 lipca 2016, 17:00

52 : 38
relacja

dozi4

O ile jakość transmisji jest nizła , to brak liva z meczów zaległych jest irytująca. Ramówka całego nc+ zaczyna być delikatnie mówiąc mało konkutencyjna. Większość lig piłkarskicj już zniknęła. Gratuluję ludziom od marketingu "świetnej" pracy !!!Polsat patrzy na waszą pracę i zaciera ręce .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dozi4

Chodzi mi o ramówkę nc+. Popatrz co w niej było rok , dwa lata temu , a co jest teraz. Jeśli chodzi o żużel są monopolistami ale patrząc na całościową ofertę obu platform to w przypadku nc+ zaczyna to blado wyglądać ...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

ale i tak bija polsat na glowe..
mnie kaurta badziewiasta siatka, reczna i ksoz nie za bardzo rajcuje w polskicm wykoanniu ligowym..
wiec wole n jednak..
a najlepiej wyglada eleven..

| Odpowiedz
blokuj
dozi4

Posiadam obydwie platformy i właśnie porównując ofertę cenową jednych i drugich to uwierz mi ludzie z nc+ zaczynają uciekać. Eleven na Polsacie też jest .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.