Dyskusja

Fogo Unia Leszno Unia Tarnów

Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
10 lipca 2016, 17:00

52 : 38
relacja

dozi4

He , he ... Chyba bardzo Zielonki nie lubisz. Zielonce PO dadzą zwycięstwa z Tarnowem i Grudziądzem u siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
8-krotny DMP

To nie to ,ze ich nie lubię,Jestem kibicem żuzla od 30 lat i zawsze lubuskie derby mnie fascynowały.Kiedyś to było swięto.Niestety Dowhan wszystko zepsuł.Od kiedy zaczął prowadzić Falubaz,zaczęły sie kombinacje,przerywane mecze,teatralne upadki,wykorzystywanie czyjeś śmierci wszystko po to,żeby uniknąć kompromitacji.Dlatego nie dziw mi się,że nie chcę Falubazu w P.O

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anna Frąckowiak

Mam identyczne zdanie.Finał z Lesznem w 2014 był bez żadnych sensacji.Nie wierzę,że z Falubazem byłoby podobnie.Zawsze coś złego się dzieje.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
dozi4

Ja również od przeszło 30 lat pasjonuję się żużlem. Jestem kibicem Falubazu ale nie przeszkadza mi stwierdzić , że w tej chwili to Stal jest mocniejsza. Nasze miasta wzajemnie się napędzają jak Kargul z Pawlakiem. He , he ... Dzisiaj kibicuję Bykom , bo nie wyobrażam sobie ich braku w PO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.