Wątek dotyczący posta na blogu

Płacz z nieba

Baseliner

Ciężko napisać jakiś mądry i zwięzły wstęp po tak długiej przerwie. Już od dłuższego czasu myśleliśmy z moją serdeczną koleżanką o powrocie najbardziej kontrowersyjnego bloga o tenisie w Polsce. Po wielu perturbacjach – udało się! Wracamy i wiem, że bardzo Was to cieszy. Temat na powrót również trafił (…)

przeczytaj cały artykuł

Kocham Nolego

Jak Armanoł coś pisze na blogu to od razu pięć plusów, a jak ktoś z nickiem "Kocham Nolego" to pięć minusów z automatu. ;( Dyskryminacja Nole Fam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AkL

Genialność Dżoka to rzecz znana każdemu, kto widzi różnicę w timingu split stepach przy przygotowaniu do returnu mistrza tego zagrania Raona a takiego cieniaka tego elementu jak Murka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

NO(L)E! i tyle w temacie. przecież w czasie AO deklarowaliśmy, że zostajemy fanami. bolesny był to dla nas Wimbledon, tak, bardzo bolesny :'(

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Oni lubią takie zabawne tytuły. I tutaj mamy kolejne nawiązanie do Lendla...golden masters :D ps. Paper, przypadkiem terminy z Igrzyskami się jakoś nie haczą?

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

nie wiem właśnie, wychodzi na to, że Cincy jest tylko tydzień po rozpoczęciu tenisowego turnieju olimpijskiego. szczerze mówiąc ostatnio miałam mniej czasu na ogarnianie kalendarza ATP, więc nie wiem czy Cincy w tym roku oleją, czy jak...

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

on poprosi o dziką kartę do tego turnieju po przegranej w 1 rundzie IO, drabinka będzie idealna, awans do turnieju ze stratą 4 gemów, a tu flop w finale z jakimś Kukuszkinem czy kimś tego rodzaju, tradycyjnie w dwóch setach. presja przed złotym mastersem jest ogromna.

| Odpowiedz
blokuj
AkL

O moment, moment - co z Hamburgiem? Nie ma Hamburga nie ma złotego mastersa. Dżoko nie wygrał przecież tego turnieju.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

no właśnie, ogólnie zapomina się o czasach "starych" Mastersów. z tych 8 obecnych zrobiło się coś na zasadzie wielkiego szlema i pompują balonik. akurat w przypadku tysięczników nie jest powiedziane, że taka 8 pozostanie na wieki wieków, jak 4 wielkie szlemy. ciągle się coś zmienia, a to wcisnęli Madryt z hali na cegłę, Hamburg degradowano, wciśnięto jakieś Szanghaje itd. itd. jutro może usuną Miami. różnie bywa.

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Takie pompowanie jest tylko na potrzeby telewizji. Jak człowiek ma wydać, czasami bardzo spory, pieniądz na bilet to raczej wie na co idzie. Kanapowanie przed tv odbywa się na innych zasadach. Tutaj co bardziej krzykliwe to przyciągnie, z F1 człowiek przełącza kanał na tenis i o to chodzi.

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Sprecyzuj może: ktoś z nickiem: "Kaman to mój idol", w trakcie rozmowy pod artykułem zmienionym na "Kocham Nolego". :P Może te 5 minusów było w związku z tamtym nickiem? ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

W to nie wnikam, wiem tylko, że jest tu jakiś "fan kamana", czy coś, ponury typek i hejter, doczepiający się do wszystkich za wszystko, i być może Cię z nim po prostu pomylono

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Ostatnio nie śledzę forum aż tak dogłębnie. Przyznam np, że też dopiero dziś się dowiedziałem o Twoich ostatnich nickach, tzn że do Ciebie należały ;)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Nooooo, jedzie do Rio, ale wcześniej zagra 25 ... .
Pozwolono mu zagrać z zamrożonym rankingiem.
Sorki za pytanie, ale wiesz co u Rafy ?
Nie umiem doczytać co tak naprawdę się z nim dzieje ?!

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

Trenuje. może będzie w Toronto, może nie. ostatniego potrzebnego Davisa nie zagra, z tego względu, że dopiero przedwczoraj zaczął trenować, więc i tak nic nie wniesie. no i ogólnie będzie składał wniosek o WC na IO i ma szansę, bo tam jest przepis, że złoci medaliści i osoby, które nie zagrały Davisów, bo były kontuzjowane więcej niż łącznie 6 miesięcy, mogą dostać tą dziką kartę.

| Odpowiedz
blokuj
margota

Komu jak komu, ale Rafie dadzą :))
Też ma peszka ostatnio i to takie dokuczliwe. Dobrze zaczynało się dziać i .... znowu ! Będzie dobrze !
Młody też podobno trenuje i mam nadzieję, że przy tych początkach po przegranych ... nie zniechęci się !
Wimb się skończył i znowu posucha ;)
Oglądałaś Rao ? Kiedyś rozmawiałyśmy na jego temat. Z drętwego faceta wyrasta średnio doładowany luzak. Niestety brakuje dużo samozaparcia przy starciu z AM. A mógł stać się chwilową
sensacją :)) Przynajmniej byłoby 5 setów. Z Dżokerem wypadł jeszcze gorzej :(
Dzięki za info o Rafie :))

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

Raonica nigdy nie polubię, cały czas mnie razi ten koleś, poprawił się, ale on jest dalej marnym grajkiem i nie zdziwi mnie jak pozostanie takim Berdychem.

| Odpowiedz
blokuj
margota

jak pozostanie takim Berdychem

No co TY ????
Tomcio był uskrzydlony zaraz na początku narzeczeństwa, dokładnie go uskrzydliło :)
Rao zrobił się bardziej elastyczny na korcie i nawet siatkę zalicza ;) Tenisowo zrobił duże postępy i z przyjemnością się go ogląda. Berdych miał okres smutku, ale podnosi czółko i znowu zaczyna grać w III czy IV R. Szkoda tylko, że na więcej go nie stać.

| Odpowiedz
blokuj
AkL

A ja się trochę zdziwię. Rao ma teraz kilka lat na zdobycie szlema i raczej mu się to uda. "New balls please" nie nadchodzą. Dymek to pośmiewisko większe niż Ptica (kłopoty zdrowotne, wiem, wiem), Banzai nadal kruchy, Ćlić daje się zapamiętać jako gość, który dał wyciągnąć 100-letniemu dziadkowi mecz w szlemie z 0:2 (LOL), Tsonga spokorniał na korcie i sam się ustawił w drugiej linii. Z młodszych jest tylko Domi - do kt się powoli przyzwyczajam i Nick...

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Ale ile on ma lat Margotko? Wygra tegoroczne USO, albo przyszłorocznego Wimbla? Chyba, że tak. To dorzucę jeszcze Zwierzaka i "najlepszego ze swojego pokolenia" (to już z czystej złośliwości - dla tego "naj" rzecz jasna).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.