Dyskusja

Kike

przejdź na stronę użytkownika

Pao

Witaj Kike, ten cały powrót króla fana kajmana czy jak mu tam to ta sama osoba, czyli Marlowe. Występuje tu zresztą pod innymi jeszcze kontami oprócz tych co wymieniłeś ty i Allez, czyli fanka Sereny i Dener. Mam na to dowody i CrushMe to potwierdzi. Koleś jest zazdrosny o to że kibicujemy Novakovi i że inni z nami tu dyskutują. Ciągle też nas obraża i oskarża o to że jesteśmy jakimś fanem Federera Kamanem, non stop nas ośmieszając. Robi to w swoim beznadziejnym stylu, radzę poczytać jego komentarze. Bloki nic nie dają bo tworzy nowe konta... Trzeba coś z tym zrobić i jak najszybciej usunąć tego psychola z forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Zauważyłem. Pisał o "challengerze w Halle". To typowy tekst Marlowe.
Czyli aktualna lista:
@Marlove
@once
@Boson
@federerina kaput
@dener
@powrót króla fan kajmana
to pewniaki.

Ale @fanka Sereny ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tak, jest wiele dowodów, poszukam i jutro mogę podesłać. Obrażanie Federera, czy ten sam styl pisania. - -:) ta minka jest typowa dla niego.
Można też łatwo sprawdzić, że fanka lajkuje Marlowa czy Once...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Crzyjk

Widać mocno się nudzicie i "odgrzewane kotlety" serwujecie. Polowanie na kajmany, już lata temu przestało być zabawne, ale każdy ma co lubi ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Crzyjk

Nie będę Tobie zabierał chleba, mnie do tego nie mieszaj. A to przypadkiem nie Potter podrzucił temat, ku uciesze gawiedzi i by reanimować forum? ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.