Wątek dotyczący artykułu

ROW - Ekantor.pl Falubaz: Jonsson wraca do składu

W niedzielę 17 lipca w zaległym meczu PGE Ekstraligi ROW Rybnik podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Poznaliśmy już awizowane zestawienia obu drużyn na ten mecz. Do składu gospodarzy wraca Andreas Jonsson, który zastąpi Damiana Balińskiego.

przeczytaj cały artykuł

-stanley

Z tą wygraną tak bym się nie śpieszył. Szombierski pojechał "mecz życia", w następnym może pojechać "blamaż życia". Wrocław to jest drużyna bez formy. Tam jedzie dwóch zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artrims

kolega -stanley cały czas żyje nadzieją na spadek Rybnika a jak wiemy nadzieja umiera ostatnia . Rozmawiałem wczoraj z Szuminą i wiem , że mecz ze Spartą nie był przypadkiem , jeśli z jego silnikiem nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to będzie dobrze . W pogotowiu ma jeszcze jeden zupełnie nowy silnik i jest w stałym kontakcie z Rysikiem Małeckim .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley

Dlaczego tak sądzisz. Ja zawsze opieram się na faktach i obserwacji tego sportu od ponad pięćdziesięciu lat. Znając historię tego klubu nie życzę im nic złego, a tylko życzę sukcesów. Tylko nie można twierdzić, że coś jest białe, gdy jest czarne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
artrims

to o czym napisałem można wyczytać z Twoich komentarzy , według Ciebie i tego co piszesz wynika jasno , że Rybnik po raz piąty miał jednorazowy wyskok i już więcej się to nie powtórzy . Podobnie z Szuminą , pojechał dobrze ale według Ciebie następny mecz pojedzie padakę i tak w kółko . Na koniec sezonu napiszesz , że wszystko było kwestią przypadku a Rybnik i tak był najsłabszy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
-stanley

Odnośnie Szombierskiego napisałem, że pojechał mecz życia. Tak i zawodnik który od kilku miesięcy nie startował nie wiadomo co będzie jechał dalej. To musi potwierdzić w następnych meczach. Daję przykład Sajfutdinow. Pierwszy mecz po kontuzji pojechał ładnie. Teraz kolejne cieniuje.
Odnośnie siły drużyny rybnickiej. Czy ten skład jest składem na ekstraligę. Ja dalej uważam, że nie. W tym składzie jest wiele dziur i w wielu meczach mieliście wiele szczęścia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
artrims

Mecz życia ???? Od kiedy interesujesz się żużlem , od czwartku ??? Zapytaj kibiców z Częstochowy ile miał takich " meczy życia " !!
Skoro nasz skład nie jest na ekstraligę to na jaką ligę skład mają drużyny z Leszna , Tarnowa , Wrocławia, Grudziądza i Zielonej Góry skoro walczymy z nimi jak równy z równym ?

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Zawodnika przeważnie się ocenia po ostatnich trzech latach jazdy jazdy. Wcześniejsze wyniki to historia nie pokazująca oceny zawodnika. Tylko Ty chcąc pokazać mądrego,pokazujesz swoją głupotę.

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Tylko nie patrz na historię jazdy Szombierskiego. Określa się ostatni okres. Ja tym sportem jak pisałem, interesuję się ponad pięćdziesiąt lat.I oglądałem na torze Worynę, Wyględę, czy Maja z rybnickiego Klubu. Nie wielu te czasy pamięta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
artrims

Hahahahaha , ostatni okres ? Czyli ten okres w którym Szumi jeździł w lesie traktorem ?To faktycznie teraz przyznaję Ci rację , w czwartek miał mecz życia ..

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Czy Rafał jeżdził traktorem to mnie nie interesowało. Popatrz na jego punkty zdobyte Rybniku i w Częstochowie w ciągu ostatnich trzech lat.Ten wynik w Rybniku ze Spartą jest najlepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Pixel

wiesz co jest staropolskie powiedzenie szczescie to ma ku******wa i pol****cja to jest wywalczone i niegdybajmy tor zweryfikuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
MAX ROW

To w ndz zobaczysz że miałem racje jestem tego pewny mam taka nadzieje a jak bedzie to zobaczymy oby była pogoda bo teraz ma ciagle padac

| Odpowiedz
blokuj
GKM_

nie no leze heheh leze ...uwa leze heheheheheh ,ladnie wam tam Mrozek mozgi wypral heheheh, pewnie caly czas pisze w slaskiej regionalnej gazecie ,ze Rybnik jest o krok od Mistrzostwa Polski buhahahahahha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
avaterys RSKŻ

Gdybyś był trochę inteligentny to byś wiedział że wystarczy że wygramy w niedziele 47:43, z Lesznem 46:44 a u was na luzie 36 i już pozamiatane może być dla was. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
GKM_

heheheheh u nas 36 hehe w dwoch meczach chyba ,teraz was zleje zielona i juz koniec kosmicznych dla was marzen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
TomGKM

Nie widzisz, że robisz z siebie pośmiewisko? Pasuje Ci to, ok. Rób. Zmień tylko ten nick z GKM na coś innego. Proszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
b2o3b4o5

NAPISZ GKM CO PREZENTUJE TWÓJ KLUB TYLKO BETON U SIEBIE GWARANTUJE WAM WYNIKI, PREZES MROZEK MÓWIŁ OD POCZĄTKU MÓWIŁ O UTRZYMANIU, A NIE O MISTRZOSTWIE I POPATRZ NA SWOJE WYPOWIEDZI CZYSTA WIEŚ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.