Dyskusja

Kike

przejdź na stronę użytkownika

Wracający Juan

Mam pytanko, coś kojarzę, że kiedyś ktoś napisał do Zaniewskiej z pytaniem czemu tak mało startuję, czy to nie byłeś Ty? :p Co odpisała jeśli to Ty pisałeś? :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Ja pisałem, ale nie na priv tylko na fanpage w komentarzu, czy zamierza jeszcze grać na poważnie, to mnie zablokowała..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Maja wydaje się być bardzo sympatyczną osobą, chciałbym ją zobaczyć na żywo, może się wybiorę w przyszłym roku na jakiś z tych polskich turniejów jak będzie grac.
A Zaniewska jest bardzo dziwną, bardzo hermetyczną osobą, mało o niej wiadomo, za dom uważa Holandię bardziej niż Polskę, w Polsce grać nie lubi.. Za tydzien ma grac 10$ w Belgii, zobaczymy czy znów się wycofa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wracający Juan

Też tak uważam, miło się jej słucha, skromna i pracowita. Ogląda też się ją fajnie. Mam nadzieje że zacznie wiecej startować, i do końca roku bedzie w 60 juniorów i na Australian Open już zagra.
A Zaniewska.. No nie wiem, grać potrafi, ale też grać więcej trzeba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.