Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła wzmacnia skład! Gilberto Duarte w Płocku!

Gilberto Duarte, rozgrywający FC Porto przenosi się do Orlen Wisły Płock. 26-letni reprezentant Portugalii podpisze z wicemistrzami kraju trzyletni kontrakt.

przeczytaj cały artykuł


Wiślak

Fajny zawodnik i powoli krystalizuje nam się skład, który można powiedzieć,że powinien być lepszy niż w ubiegłym roku.


GK - pozycja wzmocniona na plus bo dochodzi Loczek. Mamy super uzupełniających się, wysokiej klasy bramkarzy i jak w każdym liczącym się w Europie zespole na tej kluczowej pozycji będzie miał kto grać a sezon zapowiada się długi i bardzo ciężki

Pivot - odchodzi symulant Oneto, dołącza Maciek Gębala. Mamy 3 nominalnych obrotowych - Rocha, powracający po kontuzji Piechowski i Gębala + Kwiatek.

LW - na lewym skrzydle niepowetowana strata ponieważ Ivana Nikcevića ciężko zastąpić nie tylko pod względem sportowym ale i mentalnym. Nie mniej akurat pozycja skrzydłowego wydaje się być najmniej newralgiczna w strukturze zespołu. Chorwacki skrzydłowy Lovro Mihić ma papiery na granie więc powinno to wyglądać sensownie

LB - tutaj również wzmocnienie na plus ponieważ odchodzi wiecznie kontuzjowany a potem bez formy B.Konitz a przychodzi młody Tomek Gębala i Gilberto Duarte w którym pokładamy duże nadzieje. Do tego mamy Dana Emila Racotee i Miljana Pusice. Bogactwo jakiego dawno nie było na lewej połówce w Płocku :)

CB - tutaj bez zmian. Odpowiedni poziom gwarantuje duet Żytników - Tarabochia

RB - akurat prawe skrzydło to w Wiśle bardzo mocno obsadzona pozycja, z której pada wiele bramek. Ghionea i Daszek dobrze wykonują swoją pracę

RW - kolejna wzmocniona pozycja ponieważ w miejsce drewnianego i mającego jakiś problem psychiczny z rzutem A.Montoro pojawia się młody, utalentowany a już doświadczony Chorwat Sime Ivić. Drugi na pozycji Jose de Toledo wydaję się doskonałym uzupełnieniem z Sime. Ta pozycja wygląda najlepiej od lat!


Biorąc pod uwagę powyższe można mieć pewne powodu do optymizmu ponieważ zostaje szkielet zespołu (bramka, prawe skrzydło, środek rozegrania, koło) a skład zostaje uzupełniony wartościowymi zawodnikami w miejsce tych, którzy albo wcale nie grali albo zawodzili w meczach. Zobaczymy jeszcze jak to wszystko poukłada dość duża zagadka w osobie trenera Piotra Przybeckiego,


p.s. powodzenia dla Azotów bo jak widać kieleccy trolle widzą już oczami wyobraźni zmianę układu sił w lidze
p.s. 2 tym samym trollom wielki CH W D ode mnie tak po prostu bo się należy za to jakimi są żałosnymi, zakompleksionymi pacześniakiami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Wisła będzie miała bardzo szeroki skład. Cieszy to, że najważniejsi zawodnicy zostali, a odeszli najsłabsi, którzy nie wnosili nic do gry. Osobiście najbardziej cieszy mnie, że będziemy mieć aż ośmiu rozgrywających: Zhitnikov, Tarabochia, Racotea, Duarte, Gębala, Pusica, Toledo i Ivic. Przybecki będzie miał bogactwo wyboru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

a może się pochwalisz jak tam w Śląsku przebiegają przygotowania do sezonu? jak śmiesz krytykować transfery zespołów o których poziomie możecie we Wrocławiu tylko śnić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.