Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Tom_J

Masz na myśli "dowód nie wprost"? Najpierw się przyjmuje, że 2x2=5, a później udowadnia, że tak nie jest ? ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tamara

To zdjęcie zostało skierowane do tych którzy starają się uprzykrzyć mi tu pobyt. Adresaci tu się nie pojawią bo są przeze mnie zablokowani ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tamara

Akurat Ty mi nie dokuczasz(na razie) :) .To czy będziesz się tu nadal produkował, zależy wyłącznie od Ciebie :)

| Odpowiedz
blokuj
Tamara

Jestescie w błędzie laicy i prześmiewcy :
20 -20 = 0
25 -25 = 0
20 - 20 = 25 - 25
4 x (5 - 5) = 5 x (5 - 5)
4 = 5
2 x 2 = 5
;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tamara

Jaki wniosek można wyciągnąć z postępowania samca w tym filmie ? Czy Ty widzisz u tego zwierzątka jakąś logikę ? :D

| Odpowiedz
blokuj
Radagtor

Tu chodzi o logikę samicy a nie samca. Grzecznie przełożę ten przypadek na stosunki międzyludzkie. Choć tej grzeczności chyba zanadto i powinienem powiedzieć wprost, że chodzi o stosunki między człowiekiem a kobietą. Człowiek się pyta kobiety:
-pójdziemy do łóżka?
-nie
-no to cześć!
Kobieta myśli: co za frajer, właśnie miałam ochotę na seks.
W świecie zwierzęcym relacje są naturalne i uparty samiec osiągnął swoje. A filmik pokazuje, że logika samic mimo wieków cywilizacyjnej skorupy nie zmieniła się i nadal jest niepojęta. Kultura wypracowała bogatą ars amandi na czym korzystają przede wszystkim kobiety, bo człowiek się stara laskom dogodzić. One jednak tego nie doceniają więc, jeśli człowiek pochodzi od małpy, to 5-cio sekundowy seks jest czymś naturalnym. Po co zatem się starasz i męczysz, człowieku?
:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tamara

To teraz ja przedstawię Ci logikę "człowieka" ;)
1 ) Kobieta ciągle wściekła..... Recepta samca : Byłaby normalna gdy ją ktoś PRZELECIAŁ PORZĄDNIE.
2) Kobieta cicha i nieśmiała.... Rs : Życia nie zna bo jej pewnie nikt nigdy nie PRZELECIAŁ PORZĄDNIE
3) Smutna.... Rs : Od razu by się rozweseliła gdyby ją ktoś PRZELECIAŁ PORZĄDNIE.
4) Wesoła i zabawna... Rs Uśmiecha się ciągle bo chce żeby ją ktoś PRZELECIAŁ PORZĄDNIE.
5) Głowa ją boli.... Rs : Od razu by jej przeszło gdyby ją ktoś PORZĄDNIE PRZELECIAŁ.
6) Z nadwagą ...Rs : Ile by kalorii spaliła gdyby ją ktoś PORZĄDNIE PRZELECIAŁ ..... ITD, ITP ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Radagtor

To dowodzi, że człowiek jest prostym stworzeniem a kobieta skomplikowanym i niezrozumiałym. Dawniej telewizor nie był tak zaawansowany technologicznie jak dziś, ale był cudem, niezrozumiałym dla przeciętnego człowieka urządzeniem. Jaki on miał sposób gdy telewizor "śnieżył"? Walił go ręką w ścianki i czasem telewizor zaskoczył. Ten prosty sposób sprawdza się także na kobietach. Nie sugeruję, że kobietę trzeba bić żeby zaskoczyła, ale chcę w ten sposób zobrazować zjawisko, które przedstawiłaś. Na nielogiczne, niezrozumiałe zachowania skomplikowanych kobiecych natur, proste czy nawet prostackie reakcje sfrustrowanych mężczyzn.
;)

| Odpowiedz
blokuj
Tamara

Już pewnie bolą Cię opuszki od tego klepania, a ja na to odpowiem pytaniem :)
Czy CZŁOWIEK Twojego pokroju nie miewa humorów ? ;)
Możemy sobie w ten sposób przedstawiać swoje racje do rana i niewiele to zmieni, bo seksistę bardzo trudno przekonać o jego niedoskonałości :)

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Bardzo błędne założenie, bo to tylko "zimna" matematyka. Gdy się ma 20, to jest się biedniejszym od tego co ma 25 (zakładam stan materialny pozytywnych rzeczy), a jak się traci wszystko to bardziej boli jak się traci więcej...

| Odpowiedz
blokuj
Tamara

Gdyby zarządy w banków kierowały się taką logiką to ....Nie byłoby banków :D
Czasami warto stracić mniej żeby dzięki temu zyskać więcej ;) (inwestycja)

| Odpowiedz
blokuj
Tamara

Wtedy oszczędności musiałbyś trzymać w skarpecie a podobno pieniadze nie śmierdzą ;) Wobec tego tak czy siak nie miałbyś pieniążków :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Piękny dowód "nie wprost", kto wie czy 1. nie zrewiduję mojego doktoratu i 2. nie zacznę u Ciebie jakichś nauk pobierać! ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.