Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016: pierwszy dzień igrzysk za nami!

Brązowy medal Rafała Majki, ale i niespodziewana porażka Agnieszki Radwańskiej - pierwszy dzień igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro był pełen emocji dla polskich kibiców. Fanów na całym świecie zszokowała z kolei kontuzja francuskiego gimnastyka.

przeczytaj cały artykuł


jacenty123

Niestety zamiast wielkiego sukcesu naszych kolarzy mamy tylko brąz i nietęgie miny... Błędna taktyka sprowadzała się do tego, że egzekutorem miał być jedynie Rafała Majka..Gdyby meta była usytuowana na górze to tak, ale nie gdy meta znajduje się 15 km od ostatniego wzniesienia...Wiadomo, że Rafał Majka raczej średnio zjeżdża z góry a na odcinku na nizinie radzi sobie już gorzej...Ta trasa raczej preferowała Michała Kwiatkowskiego, doskonale radzącego sobie na zjazdach i finiszu. Jedyną sensowną taktyką była jazda na 2 liderów: Kwiatkowskiego i Majkę..
To Gołaś powinien szarpać i uciekać a Majka w decydującym momencie ruszyć za Niballim pociągając za sobą Kwiatkowskiego...Taka powtórka z Barcelony gdy Szozda pociągnął Szurkowskiego...Wtedy byłaby szansa na to, że Kwiatkowski na zjeździe dogoni Nibalego i Majkę na na finiszu wygra z nimi. Przy kraksie zaś 2 Polaków na czele spokojnie dojechało do mety...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.