Wątek dotyczący artykułu

Raul Lozano potępia sytuację pomeczową: Przemoc słowna to też przemoc

Irańczycy walczyli do ostatniej piłki, ale ostatecznie przegrali z Polakami w tie-breaku. Po całym meczu doszło do awantury pod siatką.

przeczytaj cały artykuł

Piotrula

spokojnie jeszcze tylko dziesięć.....SportowyPudelek jeszcze coś wymyśli, że moze Raul Lozano to nie ogolił sie dzisiaj na mecz, albo ze jeden z kibiców miał nie ogolone pachy i ze nie wypada tak na mecz przychodzić....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
siber

Nabuzowani pismaki WPSF są w transie . Jakoś nie ma nagrania o tym haniebnym czynie Irakijczyków . Jest tylko zdjęcie z pogawędki zawodników przez siatkę .
A tu artykuły jakby miało dojść do zamachu ( oczywiście w oczach polskich pismaków ). Wystarczyło wygrać mecz 3;0 lub 3;1 i by było po "" ptokach ".
Niestety frajerstwo ,głupota naszych graczy ( szczególnie w 4 secie - przegrać ostatnie piłki 1-9 prowadząc 19- 16 ) doprowadziła do takiej sytuacji .
Z 19-16 do 20-25 dla Iranu , to naprawdę trzeba umieć ,mistrzowie świata - pajace , dzieci we mgle !!!