Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016: gwiazdor reprezentacji Francji oskarża Włochów. "Znam ich, oni specjalnie przegrali"

Nie milkną echa poniedziałkowych meczów siatkarskich na igrzyskach olimpijskich. Earvin Ngapeth oskarża Włochów, że specjalnie przegrali z Kanadą, by pozbyć się jednego z trudnych rywali.

przeczytaj cały artykuł

alfi

Jak mieli możliwość to mogli dokopać Włochom , a oni zostali przez Włochów zmiażdżeni . Więc pretensje mogą mieć tylko do siebie . Wszak mieli być tacy mocni i wygrać IO . To nic dziwnego . Zresztą nikt nie kazał im przegrywać swoich meczów …

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kitten

Pytanie, co pisałbyś i inni polscy kibice, gdyby to Polacy byli na miejscu Francuzów. Jestem pewna, że w naszych mediach aż by huczało i wszyscy by wieszali psy na Włochach. Antonov na środku siatki, bez komentarza... Pamiętaj, że tamta grupa była niesamowicie mocna, sami kandydaci do medali, nie to co nasza i wszystko miało znaczenie. Kanada pojechała na strasznym farcie. Praktycznie jedna wygrana z USA dała im szczęśliwy awans. Inna sprawa, że u Francuzów faktycznie tylko Rouzier był w olimpijskiej formie. Tym bardziej mi go żal, bo jego młodsi koledzy dostaną za 4 lata kolejną szansę, a on zapewne już nie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Polska była w takiej sytuacji, w 2010 roku.
A Włosi to kombinatorzy. Jeśli Francuzi spodziewali się czystej gry makaroniarzy, to im współczuję naiwności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
kitten

Ja jestem taką staromodną idealistką i uważam, że nigdy nie powinno się celowo przegrywać. Rozumiem, jeśli ktoś chce dać odpocząć swoim zawodnikom, rozumiem, że ktoś ma obniżoną motywację i nie walczy o każdą piłkę jak o życie. To jest ok. Ale nigdy nie poprę celowego przegrywania, żeby wyrzucić kogoś z turnieju. Celowa porażka to co innego. A w tym meczu tak właśnie było. Widziałam go i momentami wyglądał kuriozalnie. Tego nigdy nie poprę, niezależnie od tego, kto gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
maaniek

Akurat Antonova albo innego zawodnika, który nie jest nominalnym środkowym trzeba było się spodziewać skoro Birarelli i Piano mają problemy, a środkowych jest trzech. Głupotą trenera Włoch byłoby ich wystawienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.