Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Twitter po porażce Pawła Fajdka: nierealny występ, drugi raz zawalił olimpijskie eliminacje

Reprezentant Polski Paweł Fajdek był jednym z głównych faworytów do złotego medalu w rzucie młotem podczas igrzysk olimpijskich w Rio, ale nie zdołał przebrnąć kwalifikacji. Jak tę porażkę skomentował Twitter?

przeczytaj cały artykuł

Elżbieta Jalowska

mam propozycję dla wszystkich krzykaczy - zejdźcie z kanap, odejdźcie od kompów i sami najpierw coś osiągnijcie, a potem dopiero wy życiowi nieudacznicy zabierzcie się za krytykowanie innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
...tadeushek...

Pani Elżbieto czemu ocenia pani ludzi ,których pani nie zna.Po pracy mamy chyba prawo usiąść sobie na kanapie w oczekiwaniu na dobry wynik naszego rodaka.Ocena czy coś osiągnęliśmy to bardzo szerokie pojęcie.Wypełniłem obowiązek wobec ojczyzny poświęcając 2 lata swojego życia, mam pracę, wspaniałą żonę,wykształcone zarówno córki jak i zięciowie.Parkę wspaniałych wnucząt i kolejne z niecierpliwością oczekiwane w styczniu.Karierę piłkarską zakończyłem na poziomie IV ligi.Po prostu inni byli lepsi,chociaż ambicji mogliby mi pozazdrościć.Dla mnie to satysfakcjonujące osiągnięcia.Nie jestem krzykaczem.Mnie po prostu pan Fajdek zawiódł.Szkoda,ale liczę na niego w Tokio.Może do trzech razy sztuka.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bastisz

Widzicie następna mądralińska a skąd szanowna pani wie że my w swoim życiu zamierzonych celów nie zrealizowaliśmy,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Leonidas spod Termopil 1

Szanowna moralizatorko, od 18 lat jestem prawnikiem, dr hab. prawa, kształcę przyszłych prawników na wyższej uczelni, osiągnąłem wiele w źyciu, ale to nie te osiągnięcia dają mi prawo do dyskusji, krytyki a nawet krzyku. To prawo to wolność wypowiedzi, taki charakter forum. Pani zdaje się nie ma tym zielonego pojęcia. Proszę wrócić do swoich ukochanych garów, zająć się wnukami i szydełkowaniem, a doceni Pani swoją rolę społeczną, o wiele bardziej wartościową niź Pani wpisy i populistyczne apełe. Ciężko pracuję i dużo zarabiam, płacę podatki za które Fajdek trenuje, mam prawo więc czasem krzyknąć jak jest coś nie tak. Prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Paweł Tadrowski

"od 18 lat jestem prawnikiem, dr hab. prawa, kształcę przyszłych prawników na wyższej uczelni" xD Widzę nie tylko studenci mają te swoje 'studiuję prawo'. Chyba lewo... Nie ma się czym chwalic tak naprawdę.Masz się za człowieka sukcesu?... A jesli oprócz inteligencji posiadasz odrobinę mądrosci, odpuscic sobie, bo to żałosne. Gówno ludzi obchodzi ile skrótów masz przed nazwiskiem na biurkowej tabliczce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Johnny Q

patrząc na twoje glupie komentarze to jestes hejterem
z ciebie taki prawnik jak z koziej du*p traba
tyle jadu co wylewasz na sportowcow
pozwala sadzic ze z prawnikami masz tylko do czynienia
jako pensjonariusz zakładu karnego
jesli w kraju bedzie wiecej takich "prawnikow"
i profesorow jak posel pawlowicz POLSKA zejdzie na psy
ZMIEN AVATAR I LOGIN
PRZYNOSISZ WSTYD WODZOWI GRECKIEMU
I WSPANIALEMU SPORTOWCOWI KTORY JUZ NIGDY NIE ZROBI TEGO CO KOCHAL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Zwykły troll,hejter i mozna by było wymieniać jego"zalety".Niedługo napisze,ze skończył Uniwersytet Harvarda a tak się składa,że gadałem tutaj z osobami i każda z nich powiedziała,ze to zwykły hejter.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.