Wątek dotyczący artykułu

Michał Kubiak: Nie udało się, ale więcej zrobić nie mogliśmy

Reprezentacja Polski przegrała w trzech setach z Amerykanami w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich i pożegnała się z turniejem w Rio. - Przyjechaliśmy po złoty medal, ale tego medalu nie będzie. Ale wierzę, że kiedyś się uda - mówi Michał Kubiak.

przeczytaj cały artykuł

Konrad Adam

Dziku jest dziki dziku jest zły. Nikt nie neguje, że zostawiliście serce na parkiecie (Amerykanie nie wygrali, oni nas zmiażdżyli). Mówienie ,że się ma wszystko i wszystkich gdzieś po obietnicach to jest już czyste chamstwo. Musisz zrozumieć trampku nieobyty, że żyjesz z siatkówki i musisz się pogodzić z krytyką kibiców którzy tworzą dla ciebie warunki. Kolejny bufon w olimpijskiej reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hail

Ym a czytanie ze zrozumieniem się kłania?
"Tylko konstruktywna krytyka jest na miejscu"
Konstruktywna krytyka, a nie jechanie po zawodnikach przez ludzi, którzy mecz siatkówki obejrzą raz na cztery lata i wielcy eksperci. Bo im się nie udało, a zapowiadał, że czują się mocni i chca medalu - łuhu jest okazja, żeby im dokopać. Czuli się mocni, ale Amerykanie byli mocniejsi. I potem wyskakują kompletnie nieobeznani w temacie jak ten poniżej, pisząc że "USA w siatkówce to nie aż taka marka". O czepianie się grania w reklamach, w komentarzu jeszcze niżej nawet nie wspominam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Konrad Adam

Konstruktywna czyli wskazujaca lub sugrująca sposób rozwiązania problemu. Tego oczekuje od kibiców ,to co będzie robił sztab.
Sam masz kłopoty ze zrozumieniem, nie krytykuje zawodnika, ani nie jadę po nim, tylko wytykam mu jego prymitywną wypowiedz, sugerując mu bardziej kulturalne zachowanie w stosunku do tych co mają odmienne zdanie i nadzieje niż ten pan.
Skąd ty możesz wiedzieć, ile meczy obejrzałem, zapytam tylko czy widziałeś na żywo macz Polska ZSRR na olimpiadzie wygranym przez nas. Od tego moment prawie nie opuściłem żadnego ważnego meczu repr. POLSKI (oczywiście w tv) . Więc daruj sobie podobne wycieczki o sezonowym kibicu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Hail

Przecież ja nie piszę o Tobie, że oglądasz mecz raz na cztery lata! Skąd ja to mam niby wiedzieć? Tylko o tym, że o takich wypowiedziach jak te poniżej, od ludzi którzy w ogóle nie wiedzą o czym piszą, chodzi w stwierdzeniu "Mam to w głębokim poważaniu". O "milionach ekspertów" co nagle znajdują się po każdej porażce. A i nie sam, a sama, ale to tak na marginesie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Konrad Adam

Po twoim awatarze i niku trudno stwierdzić czy sam czy same, ale sory. Jeżeli uważasz, że wypowiedź kapitana repr.olimm w stylu ( mam to....) jest na miejcu będąc współwinnym całej tej sytuacji to też sory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.