Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

.Jaszczomb.

Witam. Nie wiesz co takiego sie salo, ze zostalem zablokowany na tablicy Artura oraz przez innych uzytkownikow tablicy? Nie bardzo rozumiem? Chyba nie za zartobilwy tekst o brodzie? Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kerad1 ZG

Skąd mam wiedzieć tez własnie sprawdzałem czy nic nie nabroiłem wczoraj a tak w ogóle to skąd ty żeś się urwał ??? Generalnie cie jakoś mijałem bokiem chyba do tej pory ??? a z tego co widzę trochę tu już nabazgrałeś A tak serio naprawdę nie wiem o co poszło może cycki??? ale nie to temat przewodni w knajpie Zresztą nie moja sprawa ja tam poza ekipą Węża nikogo nie blokuje i nie mam zamiaru. A wracając do ciebie każdy nowy w knajpie jest z dystansem traktowany ale dlaczego blok ???? Pisałeś z sensem tak mi się wydawało to tyle z mojej strony Pozdrawiam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
.Jaszczomb.

Myslalem, ze wiesz dlaczego zostalem zablokowany.Dla mnie to jakis chyba zart skoro nikogo nie obrazilem.Ja zadko pisalem tutaj ale konto mam od dawna. Taka mam prace, ze jak mam chwile to pisuje. Czemu mnie omijales? Bo pewnie pisalem malo, a przy tylu wpisach dziennie moj znikal w calosci dnia.
Napisalem rano do Ciebie bo jako jedyny mnie nie zablokowales.

| Odpowiedz
blokuj
Kerad1 ZG

Rozumie ale jak już pisałem nie mam pojęcia dlaczego tak się stało a nic mi nawet nikt nie wspomniał o takim zamiarze Zrszta wczoraj byłem średnio kompatybilny, Ale wszyscy??? to jakaś zmowa bo jak to rozumieć dziwne nic o tym nie wiedziałem. Zresztą odnoszę wrażenie ostatnio że też jestem tam nie do końca mile widziany chyba znam tego powód jednak kolegów znajomych Sam! będę sobie wybierał i nikt tego nie zmieni Czy to się komuś podoba czy nie. Ale to już zupełnie inna historia;) Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
.Jaszczomb.

dla mnie to jest szok. Rozumiem gdybym komus naublial itd, ale normlanie pisalem i to ja powinienem miec jakis teoretyczny zal bo bylem sprawdzany jak w CBS, co tez uwazam za zart, ale luz. Nie mam nic do ukrycia. Dzieki ze chociaz Ty nie zablokowales.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kerad1 ZG

Dzieki ze chociaz Ty nie zablokowales.

A niby z jakiego powodu???. Wniosek z tego (Podkreślam) JA wyciągam taki iż faktycznie nie do końca nalezę do grona jakie w knajpie się obraca ale znam chyba tego powód lecz nie mam zamiaru zmieniać swoich upodobań.Pisał będę z tym kim mi pasuje a jeśli ktoś nie chce ze mną to trudno . A to co ktoś z kimś ma między sobą niespecjalnie mnie interesuje Co nie zmienia faktu iż lubię nieraz łatkę dołożyć i zapewne to są tego konsekwencje;)

| Odpowiedz
blokuj
.Jaszczomb.

Ja tam trafilem przypadkowo bo wyczytalem pod jednym z watkow kilka dni temu , ze tam mozna pogadac wlasnie nie o zuzlu, a o zyklych sprawach i myslalem, ze to ogolno portalowa knajpa, ale widocznie sie mylilem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.