Wątek dotyczący artykułu

ROW Rybnik nie oczekuje pomocy z zewnątrz

ROW Rybnik nie jest jeszcze pewny miejsca w pierwszej szóstce tabeli. Beniaminek chce rozwiać wszelkie wątpliwości, zdobywając punkty w niedzielnym meczu ze Stalą Gorzów. Drużyna zamierza się utrzymać samemu, nie oczekując pomocy z zewnątrz.

przeczytaj cały artykuł

mariusz75

Jak czytam niektórych to mam ubaw bo jak zwykle wypisują głupoty Stal jest w tym roku silna można powiedzieć wielka to samo Falubaz i Toronto a reszta? Kibice Rowu podniecają się że się utrzymią pytam się czym ? Jesteście ciency jak barszcz zresztą tak jak Leszno w tym roku i pozostałe 3 ekipy to że Leszno wyprzedzicie o punkt zaledwie to oznacza że są lepsi ? Nie mieli więcej szczęścia bo Leszno bonus w Grudziądzu przegrało przez błędy sędziego ( sam Dębski przyznał to w magazynie ) a Rybnik bonus zdobyło przez pecha gospodarzy a to spora różnica gdyby nie to obie ekipy miałyby dziś po 11 p także nie podniecajcie się tak bo nie ma czym no w sumie Row ma czym bo raz na 20 lat wejdą do e-ligi ( żeby śmieszniej było to nie po sportowej walce tylko przy zielonym stoliku ) i sam udział ich podnieca to że są słabi i skład zmontowali na 1 ligę to nic powiecie że Leszno też jest cienkie? Zgadzam się i powiem jeszcze więcej jeżdżą jak patałachy z tą różnicą że Leszno ma zawodników z najwyższej półki a to że nie jadą to inna sprawa mistrz ma zawsze pod górkę ( wide wielka Stal z zeszłego sezonu tak samo mieli ) I jestem pewien że Leszno w przyszłym roku znowu się będzie bić o mistrza bo tak jak w wielkiej Stali rok temu wszyscy jeżdzili do tyłu ( KK Świder Puk ) tak w Lesznie Piter Pająk czy Emil drugiego tak słabego sezonu mieć nie będą bo to klasowi zawodnicy ( nie wspomniałem o Dziku bo jego.już jakby w Lesznie nie ma ale i on wróci ) także zamiast się podniecać i spierać nie wiadomo o co to lepiej powiedzcie tym na górze co zrobić aby uzdrowić ten chory Polski żużel żeby nie było takich różnic w klasie poszczególnych zespołów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tarnów pany

Uwazam,ze Rybnik tym średnim(w miarę tanim) składem radzi sobie dobrze.Może niebawem wrócą do wielkich tradycji(12 krotny mistrz Polski) gdzie Antek Woryna ,Andrzej Wyglenda,Jerzy Gryt,Andrzej Tkocz,Karol Peszke rządzili i dzielili w Polskiej lidze.A mieli godnych przeciwników jak Stal Gorzów z Jancarzem,Plechem,Nowakiem,Rembasemi Fabiszewskim czy Unia Leszno z Zdzisławem Dobruckim,Mariuszem Okoniewskim ,Adamczakiem,Czesławem Piwoszem.Romkiem Jankowskimi resztą.To były piękne i zacięte mecze.Gdzie bardziej liczyła się ambicja niż pieniądz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

"Gdzie bardziej liczyła się ambicja niż pieniądz!" yyyyhyhy Gdyby nie pieniądze i węgiel to by za wiele Rybnik nie osiągnął. Skończyła się komuna ...i skończyły się sukcesy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
mariusz75

Bełkot czy prawda ? Napisałem przecież kolego że w tym roku Stal jest wielka tak samo Falubaz i Toronto reszta to dno przecież takie są fakty tylko inni nie umią ich pojąć i je przeinaczają pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tulipan 35

Mariuszku 75 nie podniecaj sie za bardzo :) Stal z roku na rok więcej kredyciku ma do spłacenia,więc uważaj co nie zapachnie 2 ligą.A co do Rowu ma skład jaki ma,ale chłopaki walczą co niejednokrotnie pokazali.Do tego kontuzje które wykluczyły Row z walki o medale i to drużyne która była obrzucana błotem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
mariusz75

Człowieku ja nie sympatyzuję za Stalą akurat mi to wisi ale trzeba uczciwie przyznać że w tym roku Stal jest wielka tak samo jak Moto myszy i Toronto reszta to dno

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
b2o3b4o5

TO TY SIĘ NIE PODNIECAJ JEDNE KLUBY CHCĄC UZYSKAĆ WYNIK ZADŁUŻAJĄ SIĘ, I ŻEBY TE SILNE KLUBY NIE MUSIAŁY GAROWAĆ W PIERWSZEJ LIDZE. CO DO RYBNIKA JESTEM ZDZIWIONY ZDOBYCZĄ PUNKTOWĄ PRZY TAK PRZECIĘTNYM SKŁADZIE. MOIM ZDANIEM KŁOPOTY TARNOWA NIE POLEGAJĄ NA BRAKU FORMY ZAWODNIKÓW, TYLKO BRAKAMI FINANSÓW .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.